„Na začátku bylo vidět, že máme o co hrát, nervozita nám svazovala nohy. Nebylo to moc pohledné, předtím jsme sehráli lepší zápasy," uvedl po utkání kouč litolských Sršňů Pavel Jareš.

To už ale Jareše mrzet nemusí. Tým dovedl opět k záchraně. Po utkání ale oznámil, že v Litoli končí. „Byl to můj poslední zápas. Rozhodl jsem se tak po dlouhých letech působení v Litoli. Děkuji všem, co tady se mnou byli," řekl dnes už bývalý kouč Litole.

Ten bude působit jen o kousek dál, doma v Semicích. „Přeji Litoli další úspěchy. Končím vlastně na vrcholu. Byla to naše nejúspěšnější sezona, získali jsme třicet devět bodů. Tolik bodů jsme získali poprvé. Každý nás už odepisoval, ale kluci se semkli a proto mají moji poklonu. Kluci se zamysleli a povedl se jim závěr sezony," chválil hráče trenér Jareš.

Poslední krok bývá ten nejtěžší. A navíc hosté nehráli špatně, rozhodně nebyli odevzdaným týmem. „Soupeř nepřijel na výlet. Byl hodně nebezpečný, nás ale dvakrát nebo třikrát podržel v každém poločase brankář Keller. Začali jsme sice vlažně, ale uklidnili jsme se prvním gólem. Pak měl obrovskou šanci Herzán, ale tu zahodil. Bál jsem se, aby nás to nestálo záchranu. Pak hosté vyrovnali, ale Kamlach přidal druhý gól a to nás znovu uklidnilo. Poté jsme předvedli pár pěkných akcí a Herzán potvrdil naše vítězství," hodnotil poslední zápas sezony a navíc poslední utkání na lavičce Litole Pavel Jareš.