Milovice si připsaly v derby druhou výhru

NYMBURSKO - Fotbalová I.B třída pokračovala dalším kolem. A přinesla několik překvapení. Jedním z nich je i prohra Kounic s poslední Sibřinou.

11.4.2007

Milovice (ve žlutém) doma porazily tým Slovanu Lysá nad Labem.Foto: Deník/ Tomáš Koníček

Milovice - Slovan Lysá 2:1

Zápas nenabídl divákům pěknou podívanou. Spíše se oba týmy předvedly v neschopnosti v koncovce a je vidět, že právem patří do spodních pater tabulky.

Všechny tři góly padly v Milovicích ve druhém poločase a byly to asi nejsvětlejší okamžiky celého zápasu. Nejprve se trefil v úvodu druhé půle David Jindra. Milovice mohly potvrdit výhru v 72. minutě, jenže Férovi, který běžel sám na bránu, v poslední chvíli odskočil míč. Za chvíli tedy přišel trest. Po spolupráci Lukášů Novotného a Nováka dal druhý jmenovaný vyrovnávací gól hlavou.

Domácí se ale nepoložili. V poslední minutě se hosté zlobili na rozhodčího, když v blízkosti jejich pokutového území odpískal faul. K němu se postavil Fiala a jeho parádní střelu bravurně zlikvidoval brankář Lysé Schneiberg. Ovšem vyražený míč se dostal k Vlačihovy a na jeho střelu už neměl hostující brankář nárok.

„Byl to lepší zápas, než v Ostré. Musíme ale zlepšit koncovku. Mohli jsme dát na 2:0 a v klidu to dohrát, jenže selhali jsme a tak přišel trest. Naštěstí ale přišel ten trestný kop a my vyhráli,“ řekl trenér Milovic Ivan Plecitý.

Branky: 50. Jindra, 90. Vlačiha – 80. L. Novák. Rozhodčí: Březnovský. ŽK: 0:3 (L. Novák, Gregar, Starý). Diváků: 150. Poločas: 0:0.

Milovice: Eichler – Písařovi, Mencl, Vlačiha, Kovařík – P. Petráš, Plecitý, Doležal, Jindra – Fiala, Fér (85. Růžička).

Lysá: Schneiberg – Kapička, Kolář, L. Novák, Gregar – Růžička (60. Doubek), Starý, L. Novotný, Vavřík – D. Novák, Kocián (66. Poborský).

Libice – Kouřim 0:0

Domácí fotbalisté urvali s lídrem tabulky bod. Libické borce zdobila bojovnost a díky tomu vydřeli bod. Šancí bylo poskrovnu. „Kluci bojovali, ale bylo to těžké utkání,“ řekl po zápase kouč Libice František Hovorka. „Hrálo se dost tvrdě, o čemž svědčí devět žlutých karet,“ dodal Hovorka.

Rozhodčí: Votoček. ŽK: 6:3. Diváků: 150.

Libice nad Cidlinou: Řehák – Lhoták, Měchejř, Budka (44. Exner), Faltysem – Holub, Hovorka, Kukal (56. Homola), Kučera – Šamša, Beneš (79. Nedobitý).

Sibřina – Kounice 4:2

Hosté prohrávali v poločase už o dva góly. Všechny čtyři branky dali v prvním dějství domácí, ale jednou sibřinský hráč mířil do vlastní sítě. „My jsme hráli hrozně špatně,“ přiznal kounický trenér Petr Veselý. Ve druhém poločase se do hlavní role pasoval Svoboda. Ten nejprve snížil z trestného kopu, ale pak zastoupil brankáře Táborského a míč směřující do branky rukama chytil. Dostal červenou kartu a domácí penaltu proměnili.

Branky: Asník 2, F. Chlumen 2 - vlastní, Svoboda. Rozhodčí: Pixa. ŽK: 4:3. ČK: 70. Svoboda (Kounice). Diváků: 100.

Kounice: Táborský – Mišák, Svoboda, Martin, Matura – Musílek, Čup, Janeček, Pikner (46. Myšička) – Rozumný, Fülöp.

Zeleneč – Ostrá 1:1

V prvním dějství měli hosté čtyři vyložené šance, ale ani jednu neproměnili. „Domácí držel nad vodou gólman,“ uvedl Milan Moravec, sekretář Ostré. Zeleneč měla v první pětačtyřicetiminutovce jednu obrovskou šanci, tu zlikvidoval Heimrath. Ve druhé půli hosté polevili a domácí vstřelili první gól. V 70. minutě bylo vyrovnáno, branku dal Pokorný. Rozhodnout mohl Ulvr, ale před prázdnou brankou netrefil míč.

Branky: 57. Fišer – 70. Pokorný. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:1. Diváků: 70. Poločas: 0:0.

Ostrá: Heimrath – Čáp, Krejčík, Tangl, Dražan – Remenec, Camara (60. Kotrba), Novák, Mileli – Ulvr (73. Kučera), R. Balog (46. Pokorný).

Sadská – Loučeň 3:1

Domácí definitivně rozhodli v 90. minutě, kdy dali z brejku pojistku na 3:1.

Branky: Telipský, Jirásek, Plot – Holub. Rozhodčí: Choleva. ŽK: 2:1. Poločas: 1:0.

Sadská: Šrůta – Juráček, Čapek, Jirásek, Bartheldy – Kalina (78. Hrdlička), Svoboda, Hubáček, Telipský – Plot, Nedbal.

Loučeň: Lorenc – Krupička, Holánek, Říha, Hradecký – Hofírek, Škuthan, Holub, Balcar – Štěpánek, Folbrecht.

11.4.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Obchodní zástupci 33 000 Kč Obchodní zástupci OBCHODNÍ MANAŽER SERVISNÍHO ODDĚLENÍ. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 33000 kč, mzda max. 37000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadavky: praxe z oblasti strojírenského průmyslu výhodou, obchodní duch, komunikativní znalost anglického jazyka (minimálně úroveň B2), organizační a komunikační dovednosti, pečlivost, svědomitost a individuální přístup k práci;, , Pracovní náplň: distribuce strojních dílů z Velké Británie na českém a slovenském trhu, obchod a administrativa, naceňování, tvorba nabídek a prodej, odpovědnost za kontrolu, evidenci a průběžné doplňování skladových zásob, úzká spolupráce s vedoucím servisního oddělení a servisními techniky;, , Nabízíme: možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru, odpovídající platové ohodnocení + prémie, 5 týdnů dovolené, dotované stravování v areálu společnosti, stravenky, příjemné pracovní prostředí, prémie, stravenky, diety;. Pracoviště: Cpos s.r.o - sadská, Husínek, č.p. 30, 289 12 Sadská. Informace: Jakub Fremund, +420 724 163 500. Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 18 000 Kč Číšníci a servírky ČÍŠNÍK/SERVÍRKA. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme: praxi v oboru, vyuční list ( obor číšník/servírka) - výhodou;, Nabízíme stálou práci v příjemném prostředí., , Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky v době od 7:00 - 15:00 hod.. Pracoviště: Motorest oseček, 289 41 Pňov. Informace: Ing. Milan Točík, Lucie Veselá, +420 326 626 808,777 706 960. Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 16 000 Kč Řídící pracovníci v oblasti osobních služeb (čistírny, kadeřnictví, kosmetika, pohřebnictví, lázně, seznamky) KADEŘNÍK/KADEŘNICE. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dělené směny, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Nabízíme: příjemný kolektiv, možnost dalšího vzdělávání, příjemné pracovní prostředí;, , Kontaktujte nás e.mailem, osobně nebo telefonicky v době od 9:00 - 19:00 hod.. Pracoviště: Hair club s.r.o. - fügnerova 173, poděbrady, Fügnerova, č.p. 173, 290 01 Poděbrady 1. Informace: Šárka Hrubá, +420 325 612 372. Výroba - Výroba Pracovnk údržby budov 13 140 Kč Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor ŠKOLNÍK. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 13140 kč, mzda max. 19730 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou, příspěvek na stravu v místě pracoviště, možnost získat služební byt;, , Kontaktovat nás můžete e.mailem, telefonicky nebo osobně Po - Pá v době od 7:00 - 15:00 hod.. Pracoviště: Zš a mš juventa, Komenského, č.p. 578, 289 24 Milovice nad Labem 3. Informace: Jaroslav Minařík, +420 730 892 641.

Ilustrační foto z basketbalové utkání mezi BK Armex Děčín a ČEZ Basketball Nymburk

Liga mistrů je zase tady. Nymburk hostí AEK Atény

Vítěz Velké pardubické Jan Faltejsek
73

Velkou pardubickou ovládl Faltejsek s koněm ze zbraslavické stáje Dr. Charváta

-

Vykáň zazdila šance, za to pykala

Nespeky – Už to vypadalo, že se budou kopat penalty. Ale ouha. Fotbalisté Čechie Vykáň dostali gól v poslední minutě, navíc z pokutového kopu. Na půdě Nespek těsně prohráli a opustili tak post lídra tabulky nejvyšší krajské soutěže.