Poděbrady – Rožďalovice 2:2

Hosté, kteří bojují o postup, nepodali v Poděbradech dobrý výkon a můžou být rádi za bod.

Domácí tým začal náporem a po gólu Brtka vedl. Ještě do přestávky ale vyrovnal po chybě obrany Slunéčko.

Ve druhém poločase si domácí vytvořili nápor a v 76. minutě Billý poslal svůj tým do vedení. Jenže hned poté, co Trnavan rozehrál, skóre vyrovnal.

Branky: Brtek, Billý – Slunéčko, Novotný. Rozhodčí: Nepovím. ŽK: 3:3. Diváků: 250. Poločas: 1:1.

Poděbrady: Valenta – Suchánek, Exner, Hradečný, Poděbradský – Billý, Pavelka, Hruška, Rulc – Brtek (70. Benko), Jirásek.

Rožďalovice: Hospodka – Havlík, Barták, Hanuš, Maška (33. Veselý, 70. Novotný) – Škarecký, Bobek (20. Pavel), Hrodek, Dubský – Slunéčko, Hurta.

Holatka: Měli jsme na to, abychom hosty porazili

Rozzlobený byl po utkání trenér domácího týmu Jiří Holatka. Ten sice před zápasem tvrdil, že jsou Rožďalovice favoritem, s bodem se však nespokojil.

„Jsem hodně nespokojený. Hosty jsme měli porazit. Mají sice kvalitní tým, ale za dané situace jsme měli vyhrát,“ řekl po utkání Holatka. Toho nejvíce rozzlobil druhý gól Trnavanu. „Bylo to okamžitě po rozehrání. Branka pramenila z naší nezkušenosti. Hráči byli ještě v euforii po vstřelené brance,“ dodal Holatka.

Smíšené pocity měl kouč hostů. „Je to pro nás ztráta. Litol nám teď utekla na pět bodů. Na druhou stranu můžeme být za jeden bod rádi, neboť soupeř byl v závěru zápasu lepší,“ řekl Pavel Klain. „Teď nás ale čekají dva důležité zápasy a myslím si, že ztráta pěti bodů se dá dohnat,“ dodal.

Litol – Vlašim B 5:1

Byl to zápas Stanislava Ježka. Litolský útočník hrál sice už minulý zápas, kdy se vrátil po zranění, ale až nyní ukázal, jak je pro Litol důležitý. A byl téměř u všeho.

Hosté sice vedli, ale Ježek vyrovnal a po jeho přihrávce Sosnovskému o chvíli později Litol vedla. Sosnovský pak Ježkovi přihrávku vrátil a ten hlavou poslal míč do sítě Vlašimi potřetí.

Druhou půli ovládla Litol a Ježek byl stále vidět. Nejprve dvakrát trefil tyč a poté byl po faulu na něj vyloučen hostující hráč. V 61. minutě zvýšil na 4:1 Moško a tři minuty před koncem stanovil konečné skóre Ježek, který tak zkompletoval hattrick.

Branky: Ježek 3, Sosnovský, Moško – Čáp. Rozhodčí: Bartoš. ŽK: 1:2. ČK: 0:1. Diváků: 250. Poločas: 3:1.

Litol: Skuhravý – Mlčkovský, Černý, Mikluščák, Zikmund – Jareš (85. šemberk), Moško, Pavliš (75. Kadeřávek), Nikodim (65. Valenta) – Sosnovský, Ježek.

Týnec – Sokoleč 1:0

Týnec porazil oslabenou Sokoleč díky jediné brance Skály dvacet minut před koncem zápasu.
Domácí tým ale předvedl celkově lepší výkon, než hostující hráči. Vytvořil si také více šancí, jenže několikrát ho zastavila tyč Podrázského brány.
Do tyče ale zamířili i Sokolečtí, když šel Kára ve druhé půli sám na bránu.
Nakonec rozhodl gól v 70. minutě, kdy se domácí hráč prosadil technickou střelou do šibenice. „Domácí vyhráli zaslouženě,“ uznal asistent trenéra Josef Kubánek.

Branka: Skála. Rozhodčí: Hůla. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (85. Vodvářka). Diváků: 80. Poločas: 0:0.

Sokoleč: Podrazský – Holzbauer, Král, Kubánek, Černý – P. Němec, Jeník, Vodvářka, Vaňura – L. Němec, Kára.