Sokoleč – Litol 3:0

Utkání ovlivnila branka Vaňury ze 6. minuty. Hosté byli zaskočeni a domácí vyčkávali na příležitost k zaútočení. Druhou branku zápasu přidal ve 38. minutě Pavel Němec, který se do sestavy trenéra Stanislava Koška vrátil po dlouhé době zaviněné zraněním.
Ve druhém dějství měli územní převahu hosté z Litole, ale nedokázali nic vymyslet. V době jejich největšího náporu vyrobili chybu, Jeník obraně utekl a svou příležitost přetavil ve třetí gól. Tím sokolečský ofenzivní hráč zlomil odpor hostí.
Oba týmy měly ještě předtím po jedné vyložené šanci, ale na brankových čárách zastoupili své brankáře obránci. Litol tak promarnila možnost pojistit druhý flek.

Branky: 6. Vaňura, 38. Pavel Němec, 70. Jeník. Rozhodčí: Kudrna. ŽK: 1:1. Diváků: 380. Poločas: 2:0.

Sokoleč: Podrázský – Černý, Müller, Král, Vacek – P. Němec, Zemanec, Martínek (70. Šíf), Jeník – Vaňura (65. L. Němec), Kára.

Litol: Skuhravý – Kadeřávek (39. Valenta), Pavliš, Mikluščák, Helmich – Mlčkovský (85. Šemberk), Jareš, Zikmund, Bošina – Sosnovský, Černý (72. Nikodim).

Kosořice – Poděbrady 2:3

Domácí borci dokázali v prvním poločase dvakrát vyrovnat náskok Bohemie, ale potřetí už to nešlo. To dal totiž Billý svou druhou branku v zápase v poslední minutě.
Poděbrady během utkání zahodily čtyři vyložené příležitosti a mohly litovat. Bohemii však spasil v závěru stoper Billý ranou z voleje.
Branky Bohemie: Billý 2, Čákora. ŽK: 2:2. ČK: 85. Exner (Poděbrady). Diváků: 200. Poločas: 2:2.
Poděbrady: Špaček – Jun (75. Poděbradský), Billý, Hradečný, Exner – Jirásek, Hruška, Pavelka, Rulc – Čákora, Brtek (58. Uhlíř, 88. Suchánek).

Rožďalovice – Bakov 0:1

Trnavan hrál opět 1:0, ale tentokrát se z nejtěsnější výhry radoval soupeř. Utkání rozhodla branka z 57. minuty, kterou dali hosté po spletité situaci po rohovém kopu. Největší šanci v domácím dresu měl Škarecký, ale toho vychytal brankář.
Branka: Smetana. ŽK: 2:4. ČK: 80. Flodrma (Bakov). Diváků: 150. Poločas: 0:0.
Rožďalovice: K. Hospodka – Bobek (60. Novotný), Hanuš, Havlík, Hurta – Maška (70. Blažek), Hrodek, Mosiurczak, Dubský – Slunéčko, Škarecký.