Čelákovice vedly nad Polabanem dvakrát až o tři branky, nakonec zápas skončil rozdílem dvou gólů. A zaslouženě. „V prvním poločase se hrál kvalitní fotbal, i hosté hráli kombinačně, dalo se na to dívat," uvedl Milan Šikl, sekretář čelákovického klubu. „My jsme byli o něco lepší, hlavně na šance," řekl Šikl.

Unionu se zranil na začátku druhé půle Kubeš a to byl problém. „Na naší hře to bylo znát. Přesto jsme dali dvě branky a měli jsme i další vyložené šance. Ty jsme ale nedali," litoval sekretář Unionu. „Ve druhém poločase soupeř hodně chyboval. Jinak to byl pohodový zápas, až na to zranění Kubeše, které však bylo nezaviněné," dodal Šikl.

Polaban tak prožil loučení se sezonou porážkou. „Je to škoda. Domácí dobře bránili, měli dobrý střed zálohy a také slušné brejky," přiznal po zápase nymburský univerzál František Farkaš.

Ten také přiznal, že domácí mužstvo vyhrálo zcela zaslouženě. „Je to tak. A mohli jsme dostat i víc gólů. My jsme neměli nic extra," řekl po zápase Farkaš.
Už hodně oslabenému týmy chyběl navíc Nevím. „To bylo další oslabení a na střídání jsme neměli nikoho zdravého. Jinak jsme špatně bránili, hráli jsme bez kombinace, bez nasazení a nic jsme neměli," nevymlouval se nymburský obránce.

Semice hrály bez branek, ale bod je pro ně zisk. „Nám totiž chybělo pět lidí, z toho čtyři ze základu. Domácí byli posíleni o čtyři hráče áčka a bylo to znát," vysvětlil důležitost bodu Miroslav Čepelka, vedoucí semického mužstva. „Stálo při nás štěstí, domácí mohli dát několikrát gól. Měli asi čtyři až pět velkých šancí, my jsme to nakonec ubojovali. Ustáli jsme i obrovskou šanci chvíli před koncem a bod je pro nás dobrý," byl spokojený Čepelka. „Pro postavení v tabulce to nic neřeší, rozhodne se na jaře," dodal.