Na prvním tréninku se objevil neobyčejně vysoký počet hokejistů. Celkem se na ledě proháněla rovná třicítka hráčů. Hokejovou výstroj potilo šestadvacet hráčů do pole a čtyři brankáři. První trénink byl seznamovacího rázu. „Je nás tu opravdu hodně. Hráči si vyzkoušeli novou výstroj a po delší době se opět projeli po ledě,“ řekl trenér Nymburka Pavel Bičiště po skončení tréninku.

Nymburského trenéra nečeká v průběhu srpna nic jednoduchého. Je jasné, že hned několika hráčům bude muset říct, že s nimi pro příští ročník nepočítá. Navíc se opět v průběhu sezony počítá se spoluprací s Benátkami. O místo v sestavě je tedy velká tlačenice.

A kdo se objevil na ledě? Bílé dresy: Houser, Pánek, J. Hladík, Tregl, T. Hladík. Černé dresy: Dvořák, Martinec, Kováč, Valko, (loni oba Chotěboř), Štěpán (loni Roudnice). Červené dresy: J. Protivný, Vlach, Volf, Němeček, Šimek. Modré dresy: Drak, Cicvárek, Velechovský, Turinský, Knesl (loni Roudnice). Žluté dresy: Rys, Dulovec, Vacek, M. Protivný, Koubek (jun. Slavie). Zelený dres: Kozák. Brankáři: Rückl, Škubal, Beneš, Novotný.

Chyběl Kříž, který se po roční přestávce pokusí o návrat. Sirotek kvůli bolesti kolena trénoval jen v teplákové soupravě, Sem zkouší štěstí v Berouně a nebyl ani Přemysl Sedlák, o jehož příchodu se rovněž hovoří.

Jakub Marvan