Po polovině sezony jste na prvním místě tabulky I.B třídy. Musíte být tedy maximálně spokojeni. Dali jste nejvíc gólů, nejméně jste jich dostali. Co víc si přát?

S prvním místem jsme určitě spokojeni. Co se týče vstřelených branek, tak je to docela slušný. Prakticky celý podzim jsme ještě dost šancí neproměnili. U obdržených branek musím říct, že jsme v některých zápasech měli štěstí, ale to k fotbalu patří.

Budete se v jarní části sezony pokoušet o postup do vyšší soutěže?

V jarní části se budeme chtít udržet na prvním místě co nejdéle, ale určitě to nebude nic lehkého. O postupu se zatím nemluví, uvidí se až v průběhu sezony.

Najde se přece jen něco, s čím jste nebyl v průběhu podzimu spokojený?

Ano. Tréninková účast byla špatná. Kluci, kteří chodili pravidelně, zaslouží pochvalu a ostatní by si měli sáhnout do svědomí, zda-li pro to udělali maximum. Sami na sobě musí cítit, že trénovat potřebují.

Z kádru odešlo před sezonou hned několik kvalitních hráčů, kteří patřili do základní sestavy. Přesto soutěž vedete. Čím si to vysvětlujete?

Hráči, kteří odešli, by se nám určitě hodili, ale i tak máme celkem zkušený mančaft. Myslím, že v náš prospěch hovoří, že jsme okusili vyšší soutěž. Rozdíl mezi I.A třídou a I.B třídou samozřejmě je.

Kromě celkové tabulky vedete i tabulky doma a venku. Za vámi se drží Milovice, nováček soutěže. Je nějaký rozdíl mezi oběma týmy? A poperou se tyto celky o postup?

Velké rozdíly mezi námi nevidím. Milovice mají kvalitní mančaft, hlavně dopředu jsou nebezpeční. Do postupových bojů určitě promluví. Ale pozadu nezůstanou ani týmy jako Ostrá nebo Dolnobousovský SK.

Dojde k nějakým změnám v kádru před jarní sezonou?

Je dost času na nějaké změny, ale jisté posílení mužstva by bylo dobré.

Vám skončilo hostování z Velimi. Budete i nadále pokračovat v Sokolči? A pokud ano, bude to opět jako hrající asistent trenéra?

V Sokolči jsem byl spokojený, ale co bude dál, se uvidí.

Střelci:

9 - Kulhánek
7 - čáp
5 - Zahradník
4 - Vančura
3 - Souček
2 - Lukáš Němec
2 - Jeník
2 - Vodvářka
1 - Pavel Němec
1 - Soukup

2 góly byly vlastní

Brankáři:

3 - Podrázský