Polaban – Kratonohy 3:0

S generálkou mohou být v Nymburce spokojeni. Alespoň co se týče výsledku. Ten je před stratem sezony povzbuzující. „Já si na generálku moc nehraji. Stejně jsme neměli všechny hráče k dispozici,“ nedělal z dobrého výsledku závěry trenér nymburského Polabanu Jiří Kabyl.

Toho spíše trápí zranění a nemoci několika hráčů. Chybělo jich dost. „Jen tři hráči byli na střídačce. Zkoušeli jsme nového gólmana a ten se zranil při rozcvičení, po chvíli musel střídat Kabyl pro zranění hlavy a zdravotní problémy tížily i další kluky. Po této stránce to byl skoro zbytečný zápas,“ ulevil si kouč Polabanu. „Bylo to hlavně o tom, abychom zápas ve zdraví dohráli,“ řekl trenér Kabyl.

Také v Nymburce už vyhlížejí po dlouhé zimní přestávce první mistrovské utkání, v němž se Polaban postaví v neděli na svém hřišti na Vesláku celku Domažlic. „Hlavně uvidíme, kdo bude zdravý. Já se hlavně těším na fotbal na trávě, to je v tuto chvíli to nejdůležitější,“ dodal nymburský trenér.

Branky Nymburka: Stehno 2, Nepovím. Poločas: 2:0. Polaban Nymburk: Jungr – Kabyl, Vyskočil, Chlapec, Houžvička – Bodlák, Franc, Stehno, Nepovím – Petr, Nani, střídali Daněk, Hájek, Novotný.