Bohemia Poděbrady – L. Bělohrad 3:1

„Poslední přípravné utkání jsme opět zvládli výsledkově i herně,“ těšilo hrajícího trenér poděbradského celku Tomáše Kubánka. „Soupeř nás prověřil hlavně v prvním poločase, který byl vyrovnaný a soupeř nás zlobil po rychlých přechodech do útoku. Druhou půli už jsme jasně ovládli a na hřišti jsme naprosto dominovali,“ řekl k zápasu.

„Naše velká síla je momentálně v šířce kádru. Ať nastoupí kdokoli, neupadá nám herní kvalita. Jsme si vědomi, že za týden nás čeká trochu jiné utkání. Ovšem my si věříme, že jsme velmi dobře nachystaní a věříme ve vlastni schopnosti, že momentálně máme velkou sílu,“ uvedl Kubánek.

„Generálku jsme sice odehráli na umělé trávě, ale fanouškům chceme slíbit, že uděláme maximum, aby se utkání hrálo na hlavním hřišti, které je ve výborné kondici. Potřebujeme ale, aby se výrazně nezhoršilo počasí,“ dodal kouč Bohemie.

Branky: Křivský, Novák, Kalina. Poločas: 1:1.

Bohemia Poděbrady – 1. poločas: Málek - Schulz, Svoboda, Hněvsa, Zima - Kalina, Vokatý, Nykodým - Martínek, Křivský, Novák. 2. poločas: Málek - Zumas, Svoboda, Hněvsa (65. Suchánek), Soukup - Nykodým (65. Vokatý), Havránek, Kubánek - Martínek (65. Kalina), Herzán, Novák (65. Křivský).