Větrušice United – Milovice 1:9 (1:6)

Začátek zápasu nezastihl borce z Milovic v dobrém rozpoložení a inkasovali jako první. Avšak tento gól jakoby hráče nastartoval a od té chvíle na palubovce dominovali.
Sestava a branky: Hurych - Bodlák, Čapek 2, Fišer, Novák 1, Jareš 2, Mencl 1, Růžička, Plot 3.

Všetaty - Milovice 3:4 (2:2)

Ve druhém klání čekal na Milovice o mnoho těžší soupeř a to Všetaty. Téměř celé utkání Milovice dotahovaly náskok soupeře, ale Všetaty vždy odskočily na rozdíl jedné branky. Takto se vyvíjelo skóre až do stavu 3:3. Poté se hrál pohledný futsal a Milovice minutu před koncem strhly vítězství na svou stranu.
Sestava a branky: Hurych - Bodlák, Čapek 1, Fišer, Novák, Jareš, Mencl 1, Růžička 1, Plot 1.

Odolena Voda - Milovice 2:6 (1:2)

Na turnaji v Odolena Vodě byly Milovice oslabeny, protože na turnaj odcestovaly pouze s pěti hráči do pole. I přes tento handicap Milovice utkání zvládly a v poločase vedly rozdílem jedné branky 2:1. Ve druhém poločase ještě skóre navýšily.
Sestava a branky: Fišer - Bodlák 2, Novák 2, Růžička, Knobloch 1, Jindra 1.

Atetiko Skalka – Milovice 2:11 (0:2)

V posledním utkání si Milovice smlsly na soupeři Atletico Skalka a přehrály jej vysoko 11:2. Ani na moment nebylo během zápasu pochyb o vítězi.
Sestava a branky: Fišer - Bodlák 4, Novák 3, Růžička 1, Knobloch 1, Jindra 2.

„Na obou turnajích se dařilo netradičním střelcům Novákovi a mě, nastříleli jsme shodně po šesti brankách a vcelku jsem s oběma turnaji po herní stránce spokojen. Nutno podotknout, že se dařilo i oběma brankářům Fišerovi s Hurychem, kteří dovolili soupeřům ze čtyř zápasů pouze osm branek,“ hodnotil oba turnaje milovický asostent trenéra Bodlák.