K dalšímu futsalovému turnaji okresního přeboru Praha – východ zavítali hráči Milovic do Odolena Vody, kde je čekali dva soupeři. Milovičtí futsalisté oba duely zvládli a vyhráli nad Atletikem Skalka Praha a nad domácím týmem Odolena Vody.

Milovice - Atl. Skalka Praha 10:2

V prvním utkání soupeř Milovic kladl odpor pouze v úvodní sedmiminutovce, poté se poprvé prosadili hráči Milovic a od té chvíle již přidávali jeden gól za druhým. Poločasové skóre 5:0 ještě ve druhém poločase navýšili a radovali se z vysokého vítězství 10:2. Střelecky se v tomto utkání dařilo Šnídlovi, který vsítil čtyři branky.

Poločas: 5:0. Milovice: Hurych - Bodlák, Jindra, Čapek, Šnídl, Nedbal.

Milovice - Odolena Voda 8:6

Futsalisté Odolena Vody v předchozím utkání potrápili vedoucí celek tabulky Struhařov a dokonce sahali po remíze. V následujícím zápase proti Milovicím si již chtěli odnést nějaký ten bod a do zápasu vstoupili ve vysokém tempu a zároveň chtěli využít úzkého kádru Milovic, kteří dorazili opět jen s pěti hráči do pole. Milovice se ovšem ujaly vedení 3:0. Jenže po chybné rozehrávce před vlastní brankou Odolena Voda snížila již na 3:2. Poločasové skóre vyznělo lépe pro Milovice, které se dostaly do vedení 5:2.

Ve druhé části utkání domácí vždy dotahovali těsné vedení Milovic, když do hry často zapojili i svého brankáře. Naposledy Odolena Voda snížila na 6:7, ale po chybě brankáře dal Nedbal již svou čtvrtou branku v zápase a zároveň tak upravil konečný výsledek na 8:6.

Poločas: 5:2. Milovice: Hurych - Bodlák, Jindra, Čapek, Šnídl, Nedbal.