Futsalisté Jomy sport Milovice mají za sebou další turnaj Okresního přeboru Praha – východ. Tentokrát se jim dařilo na výbornou a všechna tři utkání vyhráli. Po dvou vysokých porážkách si milovičtí futsalisté poradili také z jedním z hlavních aspirantů na postup, týmem Struhařova.

Milovice - Rumpra Praha 12:6

Do prvního utkání vstoupily Milovice výborně a hned od úvodního hvizdu měly utkání pod kontrolou. Při vedení 5:0 sice udělal Vorlíček se Šnídlem několik individuálních chyb a soupeř snížil na 5:4. Poté však Milovice opět zabraly a výsledkem toho bylo konečné skóre 12:6.
Poločas: 5:0. Milovice: Hurych - Bodlák, Jindra, Čapek, Vorlíček, Jareš, Šnídl.

Milovice - SC Veltěž B 15:5

I ve druhém utkání neměly Milovice větší potíže ze soupeřem a již v po prvním poločase vedly 9:0, kdy se dařilo hlavně Čapkovi, který soupeřovo konto zatížil hned pěti góly. Ve druhém poločase futsalisté polevili a prosadil se i soupeř. I přesto Milovice vyhráli vysoko 15:5.
Poločas: 9:0. Milovice: Hurych - Bodlák, Jindra, Čapek, Vorlíček, Jareš, Šnídl.

Milovice - FC Struhařov 5:1

V posledním utkání narazily Milovice na favorita soutěže, který doposud neztratil ani bod. Hned od úvodního hvizdu bylo zřejmé, že moc branek nepadne. Milovice hned do utkání nastoupily s defenzivní taktikou a s rychlými protiútoky. Výsledkem toho bylo vedení 1:0, které v 5. minutě zařídil Vorlíček. Do konce prvního poločasu se trefili už jen milovičtí futsalisté a to Čapek a Jindra a navýšili tak poločasové skóre na 3:0.

Ve druhém poločase Milovice z taktiky neustoupily. Struhařov se stále tlačil před branku Milovic, kdy se do hry zapojil i brankář soupeře, ale jeho střelu dobře chytající Hurych chytil a ihned vystřelil přes celé hřiště do prázdné branky a zvýšil skóre na 4:0 Čtyři minuty před koncem soupeř po závaru a několika dorážkách snížil, ale Milovice si výhru vzít nenechaly a tři body ještě potvrdil svým druhým gólem tentokrát dobře hrající Vorlíček.
Poločas: 3:0. Milovice: Hurych - Bodlák, Jindra, Čapek, Vorlíček, Jareš.

Matějka: Škoda že tak nehrajeme každý zápas

Futsalisté Milovic potěšili v dalších třech mistrovských zápasech svého trenéra Tomáše Matějku a všechny duely vyhráli.

„Do turnaje jsme opět vstoupili se šesti hráči do pole a trošku jsem měl obavy, abychom nepropadli jako na posledním turnaji, kde jsme ztratili všechny body,“ přiznal krátce po úspěšném turnaji milovický trenér Tomáš Matějka. „Kluci však přistoupili k turnaji opravdu zodpovědně a v prvních dvou utkáních nedali slabším soupeřům vůbec žádnou šanci. Do posledního utkání proti Struhařovu jsme měli jen jednoho hráče na střídání, a tak jsme do utkání vstoupili s defenzivní taktikou podpořenou rychlými protiútoky. Kluci plnili mou naordinovanou taktiku na výbornou a svým dobrým výkonem ji podpořil i na turnaji skvěle chytající gólman Hurych,“ nešetřil chválou kouč Jomy sport. „Bylo to naše nejlepší utkání v sezoně a klukům musím poděkovat. Těší mě, že jsme nejproduktivnějšímu týmu v soutěži povolili dát jen jeden gól. Škoda jen, že takto nehrajeme každý zápas,“ dodal spokojený Matějka.