Milovice - Rumpra Praha 6:15

Milovice ze začátku utkání držely se soupeřem krok a ještě v poločase svítil na tabuli přijatelný výsledek 6:5. Ve druhém poločase s přibývajícími minutami se projevila početnější lavička soupeře, který nakonec utkání dotáhl do vítězného konce a milovické futsalisty přehrál.

Poločas: 6:5. Milovice: Hurych - Bodlák, Jindra, Čapek, Plot - Šnídl.

Milovice - SC Veltěž B 5:6

Milovice ze začátku soupeře jasně přehrávaly a dostaly se do poločasového vedení 5:2. O něj se však ve druhém poločase zbytečnými chybami připravily a soupeř vyrovnal na 5:5. Po další chybě se soupeř dostal do těsného vedení 6:5. Na tento gól již oslabené Milovice nedokázaly reagovat.

Poločas: 5:2. Milovice: Hurych - Bodlák, Jindra, Čapek, Plot - Šnídl.

„Tento turnaj se nám moc nepovedl a to z důvodu, že se nám nepodařilo dát dohromady kompletní tým a na turnaj jsme odjeli v šesti hráčích i s brankařem. Takže jsme dvě utkání odehráli prakticky bez střídání, a to ještě Šnídl hrál s teplotou,“ hodnotil vystoupení svých svěřenců trenér milovického mužstva Tomáš Matějka. „Nicméně i tak mě velice mrzí, že jsme dvakrát prohráli a tím pádem jsme ztratili kontakt se špicí tabulky a šanci na postup. Myslím si ale, že i v takovém počtu jsme tento turnaj měli odehrát lépe, jelikož kluci už jsou dost zkušení a kvalitní. I tak jim patří můj velký dík, že na turnaj vůbec v takovém počasí odjeli, a že se v pořádku ve zdraví vrátili zpět,“ řekl Matějka.