FC Jan Rubáš – HFK Charisma Pečky 1:2
Branky: 39. M. Štefík – 24. 32. Pikner. Poločas: 0:0. ŽK: Kříž, M. Štefík, Pavlíček – Cihlář. ČK: K. Štefík(FC Jan Rubáš)
Zápas, který sliboval bojovné nasazení obou týmů. Ano, boj to byl a to doslova. Nervózní utkání, které vyvrcholilo zbytečnou vzájemnou potyčkou v poslední minutě. Tým FCJR v úvodu zápasu neproměnil několik vyložených šancí a to jej stálo body. Tým Peček hrál chytře odzadu a to se vyplatilo.

AC Žížnivci – Katr tým 2:1
Branky: 13. Pekárek, 17. Prokeš – 1. Moravec. Poločas: 2:1.
Vcelku pohledné utkání se spoustou šancí na obou stranách. Tým Katru, čekající na výhru již 4 kola se snažil, proti dobře hrajícím Žížnivcům si dokázal vypracovat i slušné šance, ale svou neschopností je proměnit, se připravil o lepší výsledek. Žížnivci se výhrou posunuli na 6. místo v tabulce.

FK Topolka – The Gunners Benátky 0:3
Brankyy: 13. 32. Valeta, 39. Šlambor. Poločas: 0:1
Zasloužené premiérové vítězství Benátek. V utkání dvou posledních týmu ligy převládala bojovnost nad fotbalovostí. Na obou týmech byla vidět enormní snaha o získání premiérových ligových bodů. O konečném a asi překvapivém vítězství Benátek nakonec rozhodla větší vůle, méně chyb a v neposledním řadě jejich nejlepší hráč Valeta.

TJ Exit84 – FC Sebranka 2:9
Branky: 13. Enökl, 37. Volák - 7. 27. 30. a 38. Petráš, 17. 18. Boháč, 23. Fišer, 29. Dort, 35. Mencl. Poločas: 1:3. ŽK: Měsíček (TJ Exit84). ČK: Fišer (FC Sebranka).
Výrazně fotbalovější hráči Sebranky zápas po celou dobu ovládali. Bohužel hráči Exitu se nedokázali vyvarovat velkých chyb, které Sebranka trestala. Nejlepší střelec MLMF Petráš i v tomto kole potvrdil, že není na této pozici náhodou a jeho čtyři góly výrazně přispěli k celkovému skóre utkání.

FC Balonka – AC Rafani 5:3
Branky: 1. 31. a 37. Danko, 33. Pour, 35. Prosecký – 34. 38. Jablečník, 34. Ondruš. Poločas: 1:0.
Pro někoho překvapení, ale vzhledem k předvedené hře zcela zasloužené vítězství hráčů Balonky. Kdyby se hosté možná trochu více věnovali hře a ne napovídání rozhodčímu a nedělali hrubé chyby v rozehrávce, mohl být výsledek zápasu jiný. Nejvýraznější podíl na výhře Balonky měl jejich tří gólový střelec Danko.

FC Starobrno – Stará garda 9 :3
Branky: 9. 13. a 36.Král, 10. 17. a 35.Vojáček, 19. 31. Štácha, 24.Plot – 29. 30.Dušek, 32.Behan. Poločas: 5:0. ŽK: Mach – Vojtíšek, Kubec
Výsledkově i herně jednoznačné utkání. Bohužel hráči Gardy neunesli výsledek i situaci na hříšti a zbytečně se uchylovali k nečisté a někdy i záludné hře. Přitom, když se soustředili jen na hru, předváděli pěkné fotbalové akce. Hattrick na straně Starobrna zaznamenali hráči Král a Vojáček.