Mělo to být vyhecované dramatické derby na závěr krajského přeboru. Nakonec to byl zápas „o ničem“. Oba týmy totiž z nejvyšší krajské soutěže sestupují. Fotbalisté Polabanu Nymburk hostili v předehrávce posledního kola soutěže na svém hřišti rivala ze Semic.

Polaban – Semice 3:2

Derby bylo hodně bezstarostné. I kvůli tomu bylo k vidění dost šancí. Když dal ve 46. minutě domácí Bejda na tři nula, zdálo se, že je rozhodnuto. Ale Semice zápas ještě zdramatizovaly.

Semice měly zpočátku opticky navrch, ale šance měli domácí a také dali dva góly. Nejprve šel dvakrát sám na brankáře Havlík, ale nedal, ovšem pak nahrál na gól Martínkovi i Bejdovi. Obrana Semic v té době připomínala ementál.

Pak přidal Bejda třetí trefu, ale Horejc dvěma zásahy během tří minut snížil. A pak měly Semice další dvě šance, s bráněním byli na štíru tentokrát domácí. V posledních minutách měli tutovky i domácí, ale skóre se už nezměnilo.

Branky: 32. Martínek, 34. a 46. Bejda – 58. a 61. Horejc. Rozhodčí: Nehasil. ŽK: Koštíř (Semice). Diváci: 60. Poločas: 2:0.

Polaban Nymburk: Kubizňák – Mareš, Ott, Novotný, Krejčík – Černý (74. Rys), Černohlávek (67. Kukla), Bejda, Lev – Martínek (54. Růžička), Havlík.

AFK Sokol Semice: Kostoski – Bubeník, Novotný, Bříza, Kupka – Šimůnek (46. Švarc), Neuhausel, J. Semecký, Horejc (85. Langer) – Koštíř, Havránek (46. Bošina).