Finálový turnaj soutěže Meziokresních výběrů kategorie U12 se uskutečnil v útulném areálu fotbalového klubu SK Střešovice 1911, kde byly k vidění zajímavé zápasy. Vzájemné duely byly vyrovnané a o celkovém pořadí se rozhodovalo do posledních minut závěrečných zápasů.

Vítězem se nakonec stal výběr OFS Nymburk, který se tímto kvalifikoval do republikového finále Čech. Druhý byl OFS Praha – Západ, třetí Beroun a čtvrtý OFS Praha – Východ.

Republikového finále západní části, které se konalo na pražském Motorletu, se zúčastnilo sedm vítězů krajů. Nymburk se dostal opět mezi nejlepší a svěřenci trenérů Tomáše Šercla a asistenta Ladislava Langra skončili třetí. Tím se dostali do celorepublikového finále. „Jsme maximálně spokojeni," uvedl manažer mládeže OFS Nymburk Tomáš Šercl. „Jeli jsme na turnaj s tím, že chceme postoupit a to se povedlo. První den vyšel nadmíru, když jsme třikrát vyhráli a jednou remizovali. Pak přišla menší komplikace, když jsme prohráli s Litoměřicemi. V souboji o postup s Pískem jsme vyhráli tři jedna, zápas jsme měli pod kontrolou," popisoval postup Šercl.

Celorepublikové finále se koná 3. a 4. června na Aritmě Praha. „Nevíme, co nás čeká, jaká bude kvalita týmů. Chceme ale zabojovat o medaile," dodal Šercl.

V kategorii U11 se stal vítězem výběr OFS Benešov, výběr nymburského okresu byl druhý. Třetí skončil Kolín, čtvrtý Mělník.

Zpestřením turnaje U11 byla účast patrona středočeského mládežnického fotbalu, reprezentanta Bořka Dočkala. Ten kromě autogramiády, která se setkala s obrovským zájmem malých fotbalistů, stihl s kluky besedovat a předat i ceny při závěrečném vyhlášení.