Ráno v 10 hodin pro ně přijel do Sadské autobus a jelo se do Berlína, kde si nejdřív prohlédli Olympijský stadion a v 17.30 začalo utkání. Vladimír Darida se na hřišti v domácím dresu neobjevil, zato za hosty odehrál celé utkání Alex Král. Hertha vedla 1:0, Schalke pět minut před koncem vyrovnalo, ale domácí vstřelili v 88. minutě vítězný gól a na stadiónu propukla neskutečná atmosféra. V hledišti bylo více než šedesát tisíc diváků. Chorály, pokřiky a závěrečná děkovačka, to byly neskutečné zážitky. Kluci a děvčata si to na tribuně užívali, spousta z nich si totiž před zápasem zakoupila šály a zapojili se do oslav.

Po utkání všichni nasedli do připraveného autobusu a jelo se směr Sadská. V autobuse se všichni vraceli k utkání a probírali krásnou atmosféru, kolem jedné hodiny po půlnoci byl návrat do Sadské. Autobus byl výrazně plnější o krásné fotbalové zážitky. Trenér Luděk Poláček poslal organizátorům Kába cupu zprávu: Ještě jednou díky. Děti byly nadšené…