Velké oslabení by pro mužstvo mohl znamenat odchod Jaroslava Bošiny, který si to namířil ke konkurenci. Stal se hráčem nymburského Polabanu. Opačným směrem však putují dva hráči – Jakub Čejka a Jan Ryšánek. Prvně jmenovaný už v Semicích působil na jaře, mnoho toho ale kvůli zranění neodehrál. „Tyto změny jsou domluvené," uvedl krátce k hráčským rošádám semický kormidelník Jaroslav Havránek.

Další téma pro oba tyto okresní mančafty je defenzivní hráč Jakub Mikluščák. Ten je hráčem Semic, ale na podzim hostoval právě v Polabanu. A nyní je v přípravě třetiligového Králova Dvora. „Vypadá to, že by tam mohl zůstat, že o Mikluščáka budou mít zájem," řekl Havránek.

K dalším změnám už asi nedojde. Alespoň ne k výrazným. „Kádr už bude asi jinak stejný. Možné jsou příchody jednoho nebo dvou hráčů, ale to zatím není vůbec jasné. Jedná se o dva mladé kluky," uvedl semický trenér. Jména vytipovaných hráčů však neprozradil.

Mužstvo začalo trénovat 16. ledna. „Už jsme byli na soustředění v Jánských lázních a nyní budeme trénovat v domácích podmínkách," dodal Havránek.

První přípravný zápas sehrají Semice ve čtvrtek, kdy se v Praze postaví celku Měcholup. V neděli pak změří své síly na umělé trávě v Benátkách nad Jizerou s celkem Rejšic. Toto střetnutí začne ve 12.30 hodin.