Polaban Nymburk – Čáslav B  0:1

„Bylo to jako nebe a dudy oproti minulému zápasu s Kutnou Horou. Jsem ale rád, že jsme toto utkání sehráli. Tušil jsem, že po posvícení přichází sr..... Po kvalitním výkonu minule jsme tentokrát nehráli dobře. Zápasu by asi slušela remíza, ale my jsme neproměnili své šance. Nějaké jsme také měli. Prostě jsme nehráli dobře, snad jsme si to špatné vybrali a v neděli to bude dobré," uvedl po utkání nymburský trenér Radek Kulhánek a myslel už na první mistrovský zápas.

Poločas: 0:0. Polaban Nymburk: Malý – Herčík, Farkaš, Pečinka, Kavka – Daněk, Čejka – Volavka, Grospič, Nepovím – Peterka, střídali Kulhánek, Lukavec, Čemus.

Vykáň – Dolní Počernice  10:0

„Hráli jsme dobře," řekl krátce a jasně k jednoznačnému střetnutí manažer Čechie Vykáň Václav Bryndza, pro jehož mužstvo to byla generálka, tým nehrál o víkendu, neboť byl na soustředění. „Ale jestli jsme hráli tak dobře, nebo soupeřova síla nebyla taková, to nevím. Soupeř nám to každopádně hodně ulehčil. Už ve třetí minutě jsme dali první branku a pak to byla jasná záležitost. Hezky se na to koukalo. Až v sobotu se ale ukáže, jak na tom doopravdy jsme. Kluci ale hráli s chutí," řekl po utkání manažer Vykáně.

Branky Vykáně: Maxhuni 4, Jarolím 2, Šplíchal, Šedivý, Kosmák, Jon. Poločas: 5:0. Čechie Vykáň: Kosmák (46. Coizza) – Fülöp, Lukáš, Jakubec, Kočí (46. Kramář) – Beneš (46. Jon), Jarolím, Šplíchal, Šedivý – Dlouhý (70. Leggeri), Maxhuni.

Libice nad Cidlinou – Kolín U19  4:1

„Konečně se nám podařilo zvítězit, už jsme to potřebovali," oddychl si asistent libického trenéra Josef Kubánek. „Řekl bych, že naše vítězství je zasloužené. V prvním poločase to ještě nebylo zcela ideální, ale poté, co jsme dali třetí branku, jsme hráli uvolněně a s chutí jsme si zahráli. Na druhou stranu jsme i soupeři nabídli nějaké šance, často to bylo po naší chybné rozehrávce. Pochválit bych chtěl obránce Radka Hanuše, který dal dvě branky. A nemuselo zůstat jen u nich, ale další už nepřidal. Ale už i takhle to asi dlouho uslyšíme," usmíval se po zápase dobře naložený Kubánek.

Branky Libice: Hanuš 2, Plot, Petráň. Poločas: 1:1. Libice nad Cidlinou: Václavík – M. Novák, Hanuš, Černý, Kalina – T. Zdražil (76. Vlasák), Jiří Fořt (60. R. Novák), Svoboda, Kratochvíl – Plot (76. L. Zdražil), Jan Fořt (60. Petráň).