Stará Lysá –  Mladá Boleslav  1:0

Starolyská děvčata si toho byla vědoma a hned od prvních minut to bylo znát, zavřela soupeře na jejich polovině a dobývala jejich tvrz. V 11. minutě předvedla hezkou kombinaci Jedličková a „českou uličkou“ vybídla zleva hrající Vařečkovou ke skórování – 1:0. V 16. minutě se do šance dostala Linhartová, ale míč netrefila, jak chtěla. Pak  se opět do další šance dostala Vařečková, ale míč si při zakončení nešťastně ukopla.

Hostující tým se k domácí brance dostával sporadicky, domácí družstvo zodpovědně bránilo a soupeři mnoho nedovolilo.

Druhý poločas byl podobný prvnímu, míč na svých kopačkách měla většinou starolyská děvčata, jen tomu chyběla další vstřelená branka. Šance Linhartové, Vařečkové zůstaly nevyužité.

„Věděly jsme, že Boleslav je dva body za námi, připravily jsme se na to a do utkání jsme vstoupily aktivně. Škoda jen opět neproměněných šancí, tentokrát jsme proměnily hned první šanci, kterou jsme zkraje zápasu měly. Bylo to  zasloužené vítězství,“ řekla hrající trenérka starolyského družstva Martina Jedličková.

Branka: Vařečková. Poločas: 1:0.