LIBICE – B. PODOLÍ  0:0

V zápase se moc šancí nezrodilo. Blíže gólu byli ale rozhodně domácí. Hanušův volej šel do břevna, následná dorážka letěla vysoko nad, gólem neskončil ani samostatný nájezd Kohoutka, který dostal parádní přihrávku do běhu od Beneše. Hosté zahrozili v první půli jednou.

Po změně stran domácí hru zlepšili, byli aktivnější, ale k brance to nevedlo. A když se neujala ani střela Poláka v poslední minutě, kterou vyrazil výborně chytající gólman hostí, skončil zápas bez branek.

„Utkání se nám vůbec nepovedlo, byl to náš asi nejhorší výkon na jaře. Nedařilo se nám kombinačně, a když jsme si šanci vytvořili, nepočínali jsme si dobře. S takovým výkonem nemůžeme být spokojeni," ulevil si po utkání libický manažer Miroslav Tomáš. „Na druhou stranu musím uznat, že soupeř hodně bojoval a bod si za svůj výkon zasloužil," přiznal manažer Tomáš.

Rozhodčí: Stránský. ŽK: 2:3. Diváci: 80.
Libice nad Cidlinou: Václavík – Černý (75. Mareš), Hanuš, Polák, Náhlík – Zdražil (46. Michal Novák), Jiří Fořt, Kohoutek, Kalina – Beneš (22. Radek Novák), Lambert.