Stará Lysá – Slavia Praha 1:2

Až do poslední chvíle se musely fotbalistky Slavie strachovat o vítězství. Domácí hráčky bojovaly, ale v závěru jim chyběly na vyrovnání síly.

Hostující hráčky vstoupily do zápasu lépe a už v 8. minutě se ujaly vedení. Pak vypadal nebezpečně centr Červeňákové, který skončil těsně vedle brány. Pak se dlouho nic nedělo, až musela vytáhnout skvělý zákrok domácí brankářka proti ráně Divišové.
Ani druhé dějství nezačalo pro domácí dobře. Pěničková si ve 48. minutě naběhla na centr a hlavou překonala Pincovou. Utkání zdramatizovala Králová, která dala první jarní branku Staré Lysé – 1:2. Ale na remízu tým Jana Reina nedosáhl.

„Hráli jsme se silným soupeřem, ale dokázali jsme si, že na to máme," zhodnotil zápas domácí trenér Jan Rein, který vysvětlil, proč tým inkasoval obě branky na začátcích obou poločasů. „Nejsme zvyklí hrát tak těžké zápasy,“ uvedl kouč.

Branky: 80. Králová - 8. Šeranová, 48. Pěničková. Rozhodčí: Šecová. ŽK: 0:1. Diváků: 180. Poločas: 0:1.

Stará Lysá: Pincová – Sůrová, Freislerová, Turková, Lodeová – Králová, Králíčková, Hýblová, Kašparová, Prosecká – Červeňáková (46. Sůrová, 61. Hejnová).

Slavia: Zbořilová - Přibyslavská, Králová, Pincová, Benýrová (68. Zubková) – Divišová, Tesková, Pěničková, Šeranová – Voňková, Budošová.