Stará Lysá – Ivančice 12:0

Domácí fotbalistky si proti poslednímu týmu tabulky s chutí zastříleli. Po úvodním desetiminutovém oťukávání se Stará Lysá osmělila a do přestávky dala čtyři branky. Po přestávce po jasném průběhu přidala dalších osm gólů.

Branky: 20., 37., 47., 49. a 51. Prosecká, 13. Fasnerová, 24. Králová, 59. Diblíčková, 61. Červeňáková, 75. Mansfeldová, 82. Strnadová, 89. Šamonilová. Poločas: 4:0.

Stará Lysá: Zehrová – Sůrová (70. Strnadová), Šamonilová, Havlíčková (70. Mansfeldová), Soukupová – Freislerová, Prosecká, Červeňáková, Králová – Hejnová (46. Houšková), Fasnerová (46. Diblíčková).

Ani starolyské juniorky nezůstaly pozadu a Ivančicím daly ještě o jednu branku více. Už v poločase vedly domácí mladé fotbalistky 5:0.