Stará Lysá – Teplice 0:3

Domácí fotbalistky sice měly několik slibných příležitostí, ale nedaly ani jednu branku. Osudná byla pro Starou Lysou devátá minuta, kdy se trefila Machatková – 0:1. Pak měly další šanci domácí fotbalistky, ale nic z toho nebylo, naopak z rychlého protiútoku se podruhé v zápase trefila teplická Machatková.

Ve druhém poločase držely hostující hráčky hru ve své moci a domácím toho příliš nedovolily. Definitivní jistotu výhře Teplic dala už v 50. minutě Bednářová – 0:3. „Jsem velmi zklamán z výkonu našeho týmu,“ načal hodnocení zápasu trenér Staré Lysé Petr Skramužský. „Hráčky by se nad sebou měly zamyslet. Hrajeme první ligu a tam se musí makat,“ zlobil se Skramužský. „Soupeř si zaslouženě odvezl tři body,“ dodal starolyský kouč.

Branky: 9. a 31. Machatková, 50. Bednářová. Diváků: 80. Poločas: 0:2.

Stará Lysá: Zehrerová – Soukupová, Mansfeldová, Šamonilová, Strnadová (50. Tománková) – Hýblová, Peosecká, Turková (76. Hejnová), Králová – Vaidová, Freislerová (58. Červeňáková).

Starolyské juniorky na svého teplického soupeře také nestačily a po poločase 0:3 prohrály 1:6. Jedinou branku domácích dala Diblíčková, za hosty střílely Králová čtyřikrát, dále Brázdová a Polívková.

Stará Lysá: Mazurová – Michálková, Pařízková, Nováková, Houšková – Havlíčková, Diblíčková, Fasnerová, Tománková – Červeňáková, Pokorná, stř. Střelcová, Strnadová, Soukupová, Znamínková.