Malá Skála – Stará Lysá 0:8

Hostující hráčky vlétly na domácí tým jako uragán a první branky na sebe nenechaly dlouho čekat. Po dvanácti minutách hry vedla Stará Lysá už tříbrankovým rozdílem. A to nebylo do přestávky zdaleka všechno. Do kabin šly totiž týmy za stavu šest nula pro hostující družstvo. Domácí hráčky měly v první půli jedinou šanci a stejné to bylo i po změně stran.

Také ve druhém poločase se hrálo hlavně na polovině domácích a hostující fotbalistky přidaly další dva zásahy.

„Jsem ráda, že před pohárovým zápasem se nikomu nic nestalo a mohli jsme do zápasu nasadit všechny hráčky z lavičky,“ uvedla hrající trenérka Staré Lysé Martina Jedličková. „Tento zápas byl splněním povinností tří bodů a udržením celkového druhého místa v tabulce,“ řekla po zápase trenérka Jedličková.

Branky: Boráková 2, Hlaváčková 2, Červeňáková, Prosecká, Vařečková, Diblíčková. Poločas: 0:6. Stará Lysá: Výmolová – Jedličková (Soukupová), Turková (Pacoňová), Vařečková, Sůrová (Zapletalová) – Boráková, Prosecká, Dobrevová, Hlaváčková – Vaidová (Diblíčková), Červeňáková (Linhartová).

V sobotu čeká na starolyská děvčata další ostrý zápas. Na svém trávníku sehrají odvetu Českého poháru s týmem Brna. Na trávníku soupeře vyhrála Stará Lysá 1:0. Sobotní utkání začne v 16 hodin. Pokud domácí hráčky postoupí do finále, zahrají si s vítězem duelu Sparta Praha – Plzeň.