Starolyská děvčata přivítala na svém hřišti tým vévodící ve druhé fotbalové lize, a to Liberec, který zatím jaro odehrál bez ztráty bodu. Dalo se tedy očekávat, že to bude dramatická bitva a kdo se přišel podívat, určitě nelitoval.

Stará Lysá – Liberec 2:0

Fotbalistky Staré Lysé nastoupily i s hrající trenérkou Jedličkovou, navrátivší záložníci Hlaváčkovou (zraněné koleno), v nejsilnější možné sestavě a hned to bylo na výkonu znát. Od prvních minut byly domácí hráčky jasně lepší. Po několika šancích se poprvé trefila Červeňáková ve 24. minutě a stejná hráčka přidala i druhý zásah čtyři minuty po přestávce. I ve druhé půli držela taktovku zápasu ve svých rukách domácí děvčata, spolupracovala jako tým, předváděla kombinace na jeden dotek. Další gól už ale nepadl.

„Utkání se odehrálo ve vysokém tempu, musím říct, že to byl jeden z nejlepších výkonů, který jsme předvedly. Na hřišti byl jen jeden tým, a to náš. Srdce, bojovnost, nasazení, chuť a takticky odehraný zápas. Děkuji hráčkám, realizačnímu týmu a divákům, byli fantastičtí,“ řekla po zápase trenérka Staré Lysé Martina Jedličková.

Branky: 24. a 49. Červeňáková, Poločas: 1:0. Stará Lysá: Výmolová – Boráková, Turková, Vařečková, Sůrová (Soukupová) – Jedličková, Prosecká, Dobrevová, Hlaváčková (Pacoňová) – Červeňáková (Povolná), Vaidová (Zapletalová).