St. Lysá – Ml. Boleslav 1:2

Domácí hráčky se do hostujícího týmu zakously hned od začátku, ale své první tři vyložené šance během patnácti minut nevyužily. A tak přišel trest v podobě prvního gólu Mladé Boleslavi. Tato branka domácí fotbalistky nakopla ještě víc a ty se dočkaly vyrovnání. Po rohovém kopu vybojovala míč Dobrevová a Jedličková jej uklidila do sítě. Do kabin šly ale přece jen veselejší hostující hráčky, které těsně před poločasem udeřily podruhé. Domácí tým se z vyrovnání radoval pouhé dvě minuty.

Druhá pětačtyřicetiminutovka měla podobný scénář. Starolyská děvčata do svého soupeře bušila, ale branky se nakonec nedočkala. Blízko vyrovnání přitom byla hned několikrát.

„K čemu nám je líbivý fotbal, když se do spousty šancí dostáváme, ale oproti loňsku je neproměňujeme. Soupeře tlačíme, nutíme k chybám, ale bez branek se nevyhrává, my se na branku hodně nadřeme a to nám teď na jaře dělá největší problém,“ řekla po prohraném utkání hrající trenérka Staré Lysé Martina Jedličková.

Stará Lysá je tak stále na druhé příčce, ale na vedoucí Liberec ztrácí už rovných deset bodů.

Branka domácích: Jedličková. Poločas: 1:2. Stará Lysá: Výmolová – Soukupová, Turková, Vařečková, Sůrová – Boráková, Prosecká, Dobrevová, Chladová (Hlaváčková) – Jedličková, Vaidová.