Stará Lysá – Trutnov 4:0

Nervozní utkání zlomily domácí fotbalistky až ve druhém poločase. V tom prvním se prosadila v zakončení jen Vařečková, která se nejlépe zorientovala ve skrumáži před trutnovskou bránou.

Druhou branku dala stejná hráčka v 55. minutě, kdy se trefila přímo z rohového kopu. Deset minut poté skončil v síti parádní projektil Hýblové a zápas byl definitivně rozhodnutý. V závěru ještě přidala čtvrtou trefu po samostatném úniku Soukupová.

Stará Lysá vede po 14. kolech tabulku o tři body před Mladou Boleslaví, která v tomto kole zaváhala.

Další výsledky: Česká Lípa – Mladá Boleslav 2:1, Teplice B – Chřibská 5:0, St. Čivice – Uhlířské Janovice 1:1.

Branky: Vařečková 2, Hýblová, Soukupová. Rozhodčí: Soukup. ŽK: 0:0. Poločas: 2:0.

Stará Lysá: Nováková – Sůrová, Šamonilová, Kašparová, Strnadová – Soukupová, Prosecká, Hýblová, Vařečková – Fasnerová (Stružská), Vaidová.