Zásmuky – Rožďalovice 4:3

Zásmuky znovu zabrnkaly domácím příznivcům na nervy, tentokrát ale mělo drama šťastný konec. Dovolily soupeři srovnat dvoubrankové manko a teprve penalta, proměněná probudivším se Karglem, je zvedla z kolen.

„Získali jsme vedení 2:0 a zdálo se, že Rožďalovice jasně přehrajeme, nepouštěli jsme je za půlící čáru. Bohužel jsme dovolili soupeři vyrovnat a rázem bylo po převaze. Znovu se potýkáme s problémem složení obrané řady, musíme improvizovat a pod tlakem nejen obrana, ale celé mužstvo hraje nepochopitelně nervózně. Naštěstí mužstvo po třetí brance dokázalo navázat na výkon z úvodu střetnutí a ani smolná vlastní branka v naší síti již neměla žádný vliv na konečném vítězství,“ řekl po utkání Tomáš Švach, vedoucí mužstva Zásmuk.

„Dali jsme venku tři branky, což je u nás veliký pokrok, ale ani ty tři branky nestačily. Přítomní diváci si názor jistě udělali sami. Je otázkou, jak pokračovat v očistě našeho fotbalu, když rozhodčí vedou utkání takovýmto způsobem. Pro nás bude lepší, když Zásmuky postoupí a nebudeme sem muset jezdit, protože ani prostředí, ani zázemí včetně kabin není nejlepší,“ řekl trenér Rožďalovic Richard Vlášek.