Okresní přebor dorostu – sk. A

2. kolo: Lysá n. L. – Ostrá 14:0, Hořatev – Litol 7:1, Straky – Sadská 1:4, Kostomlaty – Pátek nehlášeno.
1. Hořatev⋌ 2 2 0 0 11:2  6
2. Sadská⋌ 2 2 0 0  5:1  6
3. Lysá n. L.⋌ 2 1 0 1 14:1  3
4. Kostomlaty⋌ 1 1 0 0  1:0  3
5. Pátek⋌ 1 0 0 1  1:4  0
   Straky⋌ 1 0 0 1  1:4  0
7. Litol⋌ 1 0 0 1  1:7  0
8. Ostrá⋌ 2 0 0 2  0:15 0

Okresní přebor dorostu – sk. B

2. kolo: Běrunice – Dymokury 5:1, Velenice – H. Jeseník 4:1, Křinec – M. Králové 1:6, Opočnice – Loučeň 1:1.
1. Velenice⋌ 2 2 0 0 7:2  6
2. Opočnice⋌ 2 1 1 0 4:1  4
3. M. Králové⋌ 2 1 0 1 6:4  3
   Běrunice⋌ 2 1 0 1 6:4  3
5. H. Jeseník⋌ 2 1 0 1 7:6  3
6. Dymokury⋌ 2 1 0 1 4:7  3
7. Loučeň⋌ 2 0 1 1 3:4  1
8. Křinec⋌ 2 0 0 2 3:12 0

Okresní přebor žáků

3. kolo (2. hrané): Kounice – Poděbrady 6:0, Litol – Loučeň 6:2, Dymokury – M. Králové 4:4, Křinec – Rožďalovice 0:15, Hr. Jeseník – Kostomlaty 2:6.
 1. Rožďalovice⋌ 2 2 0 0 19:0  6
 2. Kostomlaty⋌ 2 2 0 0 13:2  6
 3. Kounice⋌ 2 2 0 0  9:1  6
 4. M. Králové⋌ 2 1 1 0 11:4  4
 5. Poděbrady⋌ 2 1 0 1  9:6  3
 6. Litol⋌ 2 1 0 1  6:9  3
 7. Dymokury ⋌ 2 0 1 1  4:8  1
 8. Loučeň⋌ 2 0 0 2  3:9  0
 9. Hr. Jeseník⋌ 2 0 0 2  2:15 0
10. Křinec⋌ 2 0 0 2  0:22 0

Okresní soutěž žáků – sk. A

3. kolo (2. hrané): Chrást – K. Lhota 0:12, St. Lysá – Ostrá 18:0, Přerov n. L. – Sokoleč 0:6, Poříčany – Tatce 12:0.
1. St. Lysá⋌ 2 2 0 0 22:0  6
2. Poříčany⋌ 2 1 1 0 15:3  4
   K. Lhota⋌ 2 1 1 0 15:3  4
4. Sokoleč⋌ 2 1 0 1  6:4  3
5. Ostrá⋌ 2 1 0 1 11:18 3
6. Přerov n. L.⋌ 1 0 0 1  0:6  0
7. Tatce⋌ 1 0 0 1  0:12 0
8. Chrást⋌ 2 0 0 2  0:23 0

Okresní soutěž žáků – sk. B

3. kolo (2. hrané): Kovanice – Libice 0:1, Sány – Kněžice 16:0, Opočnice – Městec Králové B 1:1, Všechlapy – Pátek 2:1.
 1. Libice⋌ 2 2 0 0  4:2  6
 2. M. Králové⋌ 2 1 1 0  7:2  4
 3. Sány⋌ 1 1 0 0 16:0  3
 4. Kovanice⋌ 2 1 0 1  9:2  3
 5. Pátek⋌ 2 1 0 1  5:2  3
 6. Všechlapy⋌ 2 1 0 1  4:4  3
 7. Opočnice⋌ 2 0 1 1  1:5  1
 8. volno⋌ 0 0 0 0  0:0  0
 9. Velenice⋌ 1 0 0 1  1:6  0
10. Kněžice⋌ 2 0 0 2  1:25 0