Velvary - Litol 0:0

Na góly sice zápas chudý byl, ale na šance a vzruch zejména na polovině hostů nikoliv. Domácí zahájili palbou Bečváře (5.), jenže exligový brankář Rathouský dokázal poprvé svou třídu. Za sedm minut centroval Mucha, ale velvarská posila z Kladna Neuman nedoklouzala k míči včas. A hned po chvíli mohlo být zle i na druhé straně. Po chybě Moravce šel sám na Kieryka Čáp, jenže zbytečně přihrával a vracející se Grohman míč vykopl z brány.

Ve 21. se opět prosazoval po straně domácí kanonýr Mucha, ovšem prudkou ranou minul. Nejhezčí moment utkání přišel ve 36. minutě. Mladík Klempt si krásně zpracoval na prsa dlouhý centr, přeloboval Rathouského, jenže ten vytáhl své dva metry a konečky prstů míč přehodil přes břevno.

Velvary zahrozily ještě v závěru půle. Pazdera obešel dva protihráče, vystřelil, nicméně míč jen olízl břevno.

Po změně stran se začalo také zajímavě. Domácí diváky opět zklamal Neuman, jenž po vysunutí naložil s šancí darebně a prováhal ji. Mládí vadilo za chvilku také Klemptovi. Dostal míč na penaltu, jenže zakončil ukvapeně.

Místo toho mohli skórovat hosté, když se Mlčkovský zjevil sám před Kierykem, ale ten potvrdil, že se do brány Velvar dostal v zimě oprávněně.

To bylo v 55. minutě a pak se dlouho před brankami nic nedělo. Slovan měl sice velký tlak, obrana hostů ale odolávala až do 83., kdy jí pláchl Slavíček, ale přeloboval Rathouského i s břevnem.

Závěr byl pro Velvary hodně smutný. Grohman dostal druhou žlutou kartu a byl vyloučen.

Rozhodčí: Velebil - Rybka, Mrázek. ČK: 88. Grohman (V). Diváci: 300.

Velvary: Kieryk - Grohman, Hodan, Moravec, Slavíček - Bečvář (60. Háša), Šelicha, Pazdera, Klempt - Mucha, Neuman.

Litol: Rathouský - M. Petrouš, Černý, Novotný (32. Helmich), Bohdan (83. Jareš) - Mlčkovský, Čáp, Zikmund, Bodlák - Bobek, Ježek.