Sedlec-Prčice – Týnec n. Sáz. 1:0 (0:0)
První semifinále, které bylo hrané ve vysokém tempu, z mnoha šancemi na obou stranách, rozhodla ve druhém poločase nová posila v domácích řadách Marcel Nousek, který dopravil míč do týnecké sítě po akci P. Müllera.
Branka: Marcel Nousek.

Sedlčany – Dobříš 2:1 (0:0)
Ve druhém semifinále se hrálo rychlé vyrovnané utkání s několika šancemi na obou stranách. Zápas pro sebe rozhodl nováček krajského přeboru ze Sedlčan díky dvěma proměněným standardním situacím.
Branky: R. Valsa, Pudil – Pokorný.

Dobříš - Týnec nad Sázavou 2:3 (0:2)
V boji o bronz se dostal do vedení Týnec z penalty Orsákem, druhý gól přidal po kombinaci a následným lobem Peroutka. Po přestávce zabrala Dobříš, Šrain z penalty snížil a Maryška po samostatné akci srovnal na 2:2. Rozuzlení přinesla 57. minuta, když ojedinělý útok Týnce zakončil gólem Voldřich.
Branky: Šrain (z PK), Maryška - Orsák (z PK), Peroutka, Voldřich.

Sedlec-Prčice – Sedlčany 5:4 (2:2)
Finálový duel začali lépe hosté a během čtvrt hodiny získali dvougólové vedení. Domácí ale nerezignovali a do přestávky z penalty Růzhou a Marcelem Nouskem srovnali na 2:2, a to ještě autor vyrovnávací branky neproměnil penaltu. Do druhého poločasu vlétli Sedleckoprčičtí jako uragán a v rozmezí deseti minut vstřelili dvě branky. Ve 43. minutě se domácím zranil brankář Ryšavý a do branky nastoupil hráč Hedvik, který o chvíli později inkasoval. Jenže kanonýr M. Davídek vzápětí zvýšil na 5:3. Sedlčanští stačili po samostatné akci již jen snížit, a tak po střelecky divokém finále zůstal zlatý pohár doma.
Branky: Marcel Nousek 2, Růzha 2 (1 x z PK), M. Davídek - Matoušek (z PK), Bartoš, vlastní, M. Valsa.
Celý turnaj odřídila trojice sudích Novotný, Kočí, Jelen.

Statistiky turnaje

Pořadí: 1. Sedlec–Prčice, 2. Sedlčany, 3. Týnec nad Sázavou, 4. Dobříš.
Nejlepší hráči mužstev
Týnec nad Sázavou – Tomáš Kruliš
Dobříš – Štěpán Maryška.
Sedlčany - Martin Valsa.
Sedlec-Prčice - Miloslav Nousek.
Sestavy mužstev
Sedlec-Prčice: Ryšavý - Sedláček, Hanibal, T. Pištěk, L. Pištěk, Hedvik, Mil. Nousek, Marc. Nousek, M. Davídek, Mára, Růzha, Drahota, Lukáš, Müller, T. Davídek, Nádvorník.
Sedlčany: Švestka - Bartůšek, Bartoš, Pudil, Čejda, Havel, M. Valsa, Matoušek, Spálenka, Lagron, Janoušek, Dvořák, Kiš, Repetný, R. Valsa.
Týnec nad Sázavou: Kruliš - Orsák, Hlaváček, Jíša, Jellúš, Dvořák, Voldřich, Lacina, Vašák, Radačovský, Sedlák, Peroutka, Skála, Artus, Mach.
Dobříš: Vančát - Pekarík, Pokorný, Weber, Šrain, Liška, Puchmajer, Havrdlík, Maryška, Kozohorský, Pilecký, Zbíral, Trah, Peták.

KAREL PIŠTĚK