Všichni účastníci lyského klání se museli poprat s extremně nízkou teplotou, neboť se celý den hrálo při teplotě deseti stupňů pod podem mrazu. Turnaj se proměnil ve velké sousedské derby, když se ho zučastnily týmy z nejbližšího okolí – Slovan Lysá nad Labem, Sportovní sdružení Ostrá, Sokol Kostomlaty – hrající okresní přebor, a Slavia Velký Borek a AFK Milovice – hrající krajskou I.A třídu. Hrálo se dvakrát dvanáct minut, systémem každý s každým.

Přítomní diváci byli svědky velmi napínavých, bojovných utkání na velmi slušné úrovni, ve kterých padala i spousta golů,“ řekl po turnaji jeden z pořadatelů Aleš Schneiberg.

Celkovým vítězem turnaje se stali celkem suverénně hráči domácího Slovanu Lysá nad Labem, kteří v turnaji nenašli přemožitele a zvítězili všechna svá utkání s celkovým skóre 27:3.

Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen Hanke z vítězného celku, který soupeřům nasázel celkem šest gólů. Nejlepším hráčem byl pořadateli vyhlášen jeho oddílový kolega Urban a nejlepším brankářem turnaje se stal rovněž lyský Odstrčil.

Konečné pořadí turnaje:
1. Slovan Lysá
2. AFK Milovice
3.Slavia Velký Borek
4.Sokol Kostomlaty
5. SS Ostrá