Divize – skupina B

13. kolo: Kladno B – Č. Brod 3:0, Jirny – Př. Kopanina 5:2, Čelákovice – Chodov 1:1, Rakovník – Brozany 1:3, Litvínov – Admira Praha 3:2, Most B – Chomutov 0:2, Sokolov B – Vilémov 2:3, Děčín – Teplice B 3:2. Dohrávka: Čelákovice – Chomutov 2:0.
1. Jirny⋌ 13 11 0 2 45:12 33
2. Český Brod⋌ 13  9 1 3 19:16 28
3. Chomutov⋌ 13  8 2 3 24:15 26
4. Teplice B⋌ 13  8 1 4 29:13 25
5. Brozany⋌ 13  7 3 3 23:14 24
6. Děčín⋌ 13  6 2 5 18:23 20
7. Admira Pha⋌ 13  6 1 6 25:20 19
8. Litvínov⋌ 13  6 1 6 24:25 19
9. Most B⋌ 13  6 0 7 18:22 18
10. Čelákovice⋌ 13  5 3 5 14:19 18
11. Kladno B⋌ 13  4 2 7 19:21 14
12. P. Kopanina⋌ 13  4 2 7 15:25 14
13. Vilémov⋌ 13  4 1 8 16:29 13
14. Sokolov B⋌ 13  2 4 7 16:26 10
15. Chodov⋌ 13  2 3 8 11:24  9
16. Rakovník⋌ 13  2 2 9 10:22  8

Divize – skupina C

13. kolo: FK Dobrovice – Živanice 7:2, H. Měcholupy – Velim 0:1, Převýšov – Ústí n. O. 4:1, Náchod – Pěnčín 2:1, Hr. Králové B – Chrudim 2:0, Letohrad – N. Paka 1:1, N. Bydžov – Pardubice 1:3, Dvůr Králové – Č. Dub 0:1. Dohrávka: Letohrad – Pěnčín / Tur. 2:2.
1. Pardubice⋌ 13 11 1 1 26:8  34
2. Hor. Měchol.⋌ 13  9 1 3 19:23 28
3. Chrudim⋌ 13  8 1 4 25:19 25
4. Nová Paka⋌ 13  6 3 4 17:15 21
5. Hr. Král. B⋌ 13  6 2 5 27:14 20
6. Pěn./Tur.⋌ 13  6 1 6 20:17 19
7. N. Bydžov⋌ 13  6 1 6 21:19 19
8. Živanice⋌ 13  6 1 6 22:24 19
9. Letohrad⋌ 13  5 4 4 17:19 19
10. Velim⋌ 13  5 1 7 12:16 16
11. Nách./Deš.⋌ 13  5 1 7 16:21 16
12. D. Králové⋌ 13  4 3 6 20:21 15
13. Český Dub⋌ 13  5 0 8 10:15 15
14. Ústí n. O.⋌ 13  3 5 5 17:21 14
15. Převýšov⋌ 13  3 1 9 16:26 10
16. Dobrovice⋌ 13  2 2 9 16:23  8

Krajský přebor

13. kolo: N. Strašecí – P.Nymburk 0:1, Milín – Libiš 0:1, Litol – Brandýs/Bol. 3:1, Polepy – Kolín 1:4, Semice – Beroun 3:1, Zápy – Vlašim B 1:1, Sedlčany – Benátky 1:3, Úvaly – Neratovice 1:1.
1. FK Kolín⋌ 13 8 4  1 33:14 28
2. Vlašim⋌ 13 7 4  2 35:14 25
3. Úvaly⋌ 13 7 1  5 30:19 22
4. Benátky⋌ 13 6 4  3 21:16 22
5. Beroun⋌ 13 7 1  5 21:19 22
6. Libiš⋌ 13 6 2  5 26:26 20
7. Polepy⋌ 13 6 1  6 29:26 19
8. Litol⋌ 13 6 1  6 25:23 19
9. Neratovice⋌ 13 5 4  4 12:15 19
10. Semice⋌ 13 5 4  4 18:23 19
11. Zápy⋌ 13 5 3  5 21:12 18
12. Bran./Bol.⋌ 13 5 2  6 20:26 17
13. Nymburk⋌ 13 5 2  6 16:24 17
14. N. Strašecí⋌ 13 4 3  6 15:19 15
15. Milín⋌ 13 3 1  9 14:36 10
16. Sedlčany⋌ 13 0 1 12 13:37  1

I.A třída – skupina B

13. kolo: Kouřim – Č. Pečky 2:1, Rožďalovice – K. Hora 0:3, Zásmuky – Čáslav B 0:1, Pyšely – U. Janovice 2:2, Zeleneč – Poděbrady 3:2, Bakov – Brandýs / Bol. B 3:2, Týnec – M. Hradiště 1:0, Jílové – Rejšice 4:1.
1. Pyšely⋌ 13 8 3  2 32:12 27
2. Čáslav B⋌ 13 8 3  2 23:7  27
3. Jílové⋌ 13 8 3  2 26:12 27
4. Kutná Hora⋌ 13 7 2  4 28:20 23
5. Zeleneč⋌ 13 7 1  5 31:26 22
6. Zásmuky⋌ 13 6 2  5 26:19 20
7. M. Hradiště⋌ 13 5 4  4 24:21 19
8. Poděbrady⋌ 13 5 3  5 21:19 18
9. Bakov n. J.⋌ 13 5 3  5 19:24 18
10. Kouřim⋌ 13 5 2  6 25:19 17
11. U. Janovice⋌ 13 4 4  5 16:18 16
12. Rejšice⋌ 13 4 2  7 14:22 14
13. Čer. Pečky⋌ 13 4 2  7 17:29 14
14. Bran./Bol. B⋌ 13 4 0  9 18:33 12
15. Týnec n. S.⋌ 13 3 2  8 11:26 11
16. Rožďalovice⋌ 13 3 0 10  7:31  9

I.B třída – skupina C

11. kolo: Sokoleč – Lysá 2:1, Nymburk B – D. Bousov 2:2, Krnsko – Milovice 1:2, Dl. Lhota – Kosořice 0:3, Luštěnice – Bělá 1:1, Bezno – Ostrá 4:1, Sadská – Kosmonosy 2:1.
1. Sokoleč⋌ 11 8 2 1 32:14 26
2. Milovice⋌ 11 8 2 1 25:13 26
3. Dol. Bousov⋌ 11 6 2 3 28:15 20
4. Ostrá⋌ 11 6 2 3 26:18 20
5. Nymburk B⋌ 11 5 4 2 20:15 19
6. Sadská⋌ 11 5 2 4 18:21 17
7. Běla p. B.⋌ 11 5 1 5 26:26 16
8. Kosmonosy⋌ 11 4 2 5 15:21 14
9. Lysá n. L.⋌ 11 3 3 5 21:22 12
10. Krnsko⋌ 11 3 3 5 17:18 12
11. Kosořice⋌ 11 4 0 7 17:23 12
12. Luštěnice⋌ 11 2 4 5 16:20 10
13. Bezno⋌ 11 2 1 8 17:31  7
14. Dl. Lhota⋌ 11 1 2 8 11:32  5

III. třída – skupina A

11. kolo: Hradištko – Semice B 1:0 (0:0, P. Rákos), Milčice – Bříství 1:3 (0:0, Douděra – Šeták, Semecký, Vacek), Kovanice – Milovice B 2:1 (2:1, Černý, Leden – Zoubek), Dvory – Litol B 1:4 (0:0, Poupa – Rail, Janula, Fér, Novotný), AFK Nbk – Ostrá B 2:1 (1:0, Brtek, Dlouhý - Gerža), Straky – Jíkev 2:1 (1:1, Němec, Pýcha - Jouza), Předhradí – Všechlapy 2:1 (2:0, Klinger 2 – Hejna).
1. Předhradí⋌ 11 7 0 4 23:17 21
2. Bříství⋌ 11 6 2 3 38:21 20
3. Milčice⋌ 11 6 2 3 22:20 20
4. Litol B⋌ 11 5 4 2 28:21 19
5. Semice B⋌ 11 5 2 4 30:17 17
6. Nymburk⋌ 11 5 2 4 25:20 17
7. Hradištko⋌ 11 5 1 5 15:25 16
8. Všechlapy ⋌ 11 4 3 4 17:15 15
9. Straky A⋌ 11 5 0 6 21:33 15
10. Kovanice A⋌ 11 4 2 5 25:27 14
11. Dvory⋌ 11 3 3 5 18:25 12
12. Ostrá⋌ 11 3 2 6 18:24 11
13. Milovice B⋌ 11 3 2 6 17:23 11
14. Jíkev⋌ 11 1 5 5 14:23  8

III. třída – skupina B

11. kolo: Vrbice – Rožďalovice B 4:2 (2:0, Nechvíl 2, Suchochleb, Jelínek – Šuk 2), Všejany – Velenice 4:3 (2:2, Ďurač 2, Vrbka, Krátký – Káninský 2, Horyna), Bobnice – M. Králové B 3:2 (1:1, Glas, Červinka, Dvořák – Vigh, Suchánek), Sloveč – Křečkov 0:2 (0:0, střelci nehlášeni), Budiměřice – Kněžice 4:1 (1:0, Špaček 3, Hrubý – Sedláček), Křinec – Opočnice 2:2 (1:0, Chvojka 2 – Dej 2), Sl. Pdy – Hradčany 7:0 (3:0, Borovička 2, Grič 2, Provazník, Vlach, Paclík).
1. Rožďalovice⋌ 11 8 2 1 34:10 26
2. Slovan Pdy⋌ 11 8 0 3 22:10 24
3. Opočnice⋌ 11 5 5 1 23:13 20
4. Bobnice A⋌ 10 6 1 3 17:19 19
5. Kněžice⋌ 11 5 0 6 35:25 15
6. Velenice⋌ 11 4 3 4 25:17 15
7. M. Králové⋌ 11 4 2 5 27:30 14
8. Vrbice⋌ 10 4 2 4 15:18 14
9. Křinec⋌ 11 3 4 4 17:17 13
10. Hradčany⋌ 11 3 3 5 16:29 12
11. Všejany⋌ 11 3 2 6 17:30 11
12. Křečkov A⋌ 11 2 4 5 15:26 10
13. Sloveč⋌ 11 3 1 7  7:22 10
14. Budiměřice⋌ 11 2 3 6 20:24  9

IV. třída – skupina A

11. kolo: Hořátev – St. Lysá 0:2 (0:0, Benda, Sodomka), Vykáň – Poříčany B 2:3 (0:1, Leggeri 2 – Skála 2, Trnka), Drahelice – Třebestovice 0:5 (0:1, Kurka 2, Major, Šmíd, Rybář), Chrást – Stratov 0:1 (0:0, Tangl), Přerov B – Kounice B 3:0, K. Lhota B – Tatce 2:1 (0:0, Ulrich, Forman – Schneider).
1. Třebestov.⋌ 11 10 1 0 40:3  31
2. St. Lysá⋌ 11  7 2 2 35:7  23
3. K. Lhota B⋌ 11  6 3 2 21:9  21
4. Chrást⋌ 11  6 2 3 24:12 20
5. Stratov⋌ 11  6 1 4 20:11 19
6. Vykáň⋌ 11  5 2 4 18:18 17
7. Poříčany B⋌ 11  3 4 4 15:22 13
8. Kounice B⋌ 11  4 0 7 16:26 12
9. Hořátev⋌ 11  2 3 6 14:21  9
10. Tatce⋌ 11  2 3 6 16:36  9
11. Přerov B⋌ 11  2 3 6 13:38  9
12. Drahelice⋌ 11  0 2 9 10:39  2

IV. třída – skupina B

11. kolo: Hr. Jeseník B – Vestec 2:2 (0:1, Vortel, Lejnar – Němec, Kurka), Všechlapy B – Seletice 1:1 (0:0, Novák – Buka), Mcely – Chleby 6:4 (3:3, Hojsák 2, Mareček 2, Ikri, Vokál – Holý, Horák, Černý, Kučera), Žitovlice – Lipník 0:3 kont. (domácí nenastoupili), Bobnice B – Košík 4:1 (0:1, Glas 2, Kocúr 2 – Jansta), Straky B – Netřebice 3:0 (1:0, Turoci, Horáček, Zemánek).
1. Lipník⋌ 10 10 0 0 74:4  30
2. Seletice⋌ 10  6 3 1 31:14 21
3. Hr. Jeseník⋌ 11  6 1 4 37:24 19
4. Košík⋌ 10  6 1 3 22:25 19
5. Kam. Zboží⋌ 10  4 5 1 30:14 17
6. Straky B⋌ 10  5 1 4 25:18 16
7. Bobnice B⋌ 10  4 3 3 19:20 15
8. Chleby⋌ 10  5 0 5 25:29 15
9. Žitovlice⋌ 10  3 4 3 12:20 13
10. Mcely⋌ 10  4 1 5 30:42 13
11. Netřebice⋌ 11  1 2 8  9:44  5
12. Všechlapy ⋌ 10  0 2 8 16:38  2
13. Vestec⋌ 10  0 1 9  8:46  1

IV. třída – skupina C

11. kolo: Žehuň – Záhornice 4:0 (2:0, Kvasnička 2, Bořek, Zelený), Dlouhopolsko – Libice B 2:1 (1:1, Novák 2 – Souček), Boh. Poděbrady B – Odřepsy 6:0 (2:0, Beran 3, Netík, Sýkora, Vaníček), Pátek B – Dymokury B 5:1 (2:0, Král 2, Fejfar, Mrázek, Kadlec – Hejna), Běrunice B – Sány 2:0 (1:0, Brzák, Janouch), Opolany – Křečkov B 0:1 (0:1, Mihalík).
1. Boh. Pdy B⋌ 11 8 1 2 45:14 25
2. Běrunice B⋌ 11 7 2 2 30:17 23
3. Žehuň⋌ 11 7 2 2 24:13 23
4. Sány⋌ 11 7 1 3 28:10 22
5. Libice B⋌ 11 4 5 2 20:15 17
6. Odřepsy⋌ 11 4 2 5 18:31 14
7. Křečkov B⋌ 11 2 5 4 14:22 11
8. Záhornice⋌ 11 2 5 4 18:29 11
9. Pátek B⋌ 11 2 4 5 20:24 10
10. Dlouhopolsko⋌ 11 2 4 5 17:25 10
11. Dymokury B⋌ 11 2 2 7 18:37  8
12. Opolany⋌ 11 1 3 7 10:25  6