Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

V souboji prvního s druhým udržel dorost Kladna B neporazitelnost

Střední Čechy - K svému podzimnímu vrcholu se blíží i fotbalové mládežnické soutěže. V divizi dorostu a žáků se už rozdávaly dokonce předposlední podzimní body. Naopak České ligy dorostu a žáků, ale i všechny krajské soutěže mají před sebou ještě dvě kola.

4.11.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Vilém Fischl

K zajímavému duelu došlo v Brandýse, kde domácí dorost, druhý v tabulce krajského přeboru, bojoval s prvním Kladnem B. Brandýs se ovšem vítězství nedočkal, tři body získalo Kladno B, které tak v krajském přeboru má na čele už pět bodů náskok.

Česká liga dorostu

13. kolo: Jablonec – Slavia Praha B 2:1 (starší), 4:5 (mladší), Most B – Teplice B 2:0, 0:2, Sez. Ústí – Motorlet 1:1, 2:3, Dukla Praha – Bohemians 1905 B 1:1, 3:3, České Budějovice B – Plzeň B 0:3, 0:0, Pardubice – Ml. Boleslav B 3:1, 2:2, Liberec – Meteor Praha 3:3, 2:1, Hr. Králové B – Sparta Praha B 1:1, 2:5.
Starší
1. Pardubice⋌ 13 9 2 2 30:12 29
2. Liberec⋌ 12 9 1 2 29:16 28
3. Plzeň B⋌ 12 6 4 2 18:11 22
4. Slavia Praha B⋌ 13 6 3 4 20:14 21
5. Sparta Praha B⋌ 13 6 2 5 30:20 20
6. Bohemians 05 B ⋌ 13 6 2 5 23:15 20
7. Motorlet⋌ 13 5 4 4 20:18 19
8. Jablonec⋌ 12 6 1 5 23:26 19
9. Teplice B⋌ 13 6 1 6 26:32 19
10. Hr. Králové B⋌ 13 4 6 3 15:15 18
11. Dukla Praha⋌ 13 4 5 4 19:16 17
12. Č. Budějovice B⋌ 13 4 0 9 20:30 12
13. Most B⋌ 13 3 3 7 14:34 12
14. Sezimovo Ústí⋌ 13 3 2 8 14:34 11
15. Ml. Boleslav B⋌ 12 3 1 8 19:19 10
16. Meteor Praha⋌ 13 2 3 8 14:22  9
Mladší
1. Motorlet⋌ 13 8 2 3 25:27 26
2. Jablonec⋌ 12 8 1 3 40:21 25
3. Teplice B⋌ 13 6 3 4 23:19 21
4. Slavia Praha B⋌ 11 6 2 3 27:16 20
5. Bohemians 05 B ⋌ 12 5 5 2 29:23 20
6. Sparta Praha B⋌ 13 5 4 4 36:20 19
7. Liberec⋌ 12 5 4 3 30:22 19
8. Plzeň B⋌ 12 5 4 3 23:19 19
9. Ml. Boleslav B⋌ 12 3 6 3 19:14 15
10. Dukla Praha⋌ 12 3 5 4 11:19 14
11. Pardubice⋌ 13 3 4 6 22:24 13
12. Č. Budějovice B⋌ 13 3 4 6 17:26 13
13. Meteor Praha⋌ 13 2 6 5 11:18 12
14. Most B⋌ 13 3 3 7 26:35 12
15. Hr. Králové B⋌ 13 4 0 9 15:32 12
16. Sezimovo Ústí⋌ 13 3 3 7 19:38 12

Česká divize dorostu

Skupina A
13. kolo:
Příbram B – Písek 1:0, 3:1, Strakonice – Český Krumlov 1:0, 3:0, Rokycany – Motorlet B 2:7, 1:0, Vejprnice – Domažlice 1:3, 2:0, Vlašim – Č. Budějovice 1:0, 3:1, Hořovicko – Benešov 2:2, 3:6, Klatovy – Prachatice 1:0, 2:3. Dohrávka: Klatovy – České Budějovice 3:5, 2:2.
Starší
1. Příbram B⋌ 12 8 3 1 36:15 27
2. Motorlet B⋌ 12 7 2 3 24:16 23
3. SKP Budějovice⋌ 12 7 1 4 28:19 22
4. Vejprnice⋌ 12 6 3 3 25:18 21
5. Písek⋌ 12 6 2 4 27:16 20
6. Strakonice⋌ 12 6 1 5 23:19 19
7. Prachatice⋌ 12 5 2 5 16:18 17
8. Domažlice⋌ 12 4 3 5 18:22 15
9. Benešov⋌ 12 4 2 6 23:29 14
10. Český Krumlov⋌ 12 4 2 6 17:24 14
11. Rokycany⋌ 12 3 4 5 25:31 13
12. Hořovicko⋌ 12 3 3 6 16:27 12
13. Vlašim⋌ 12 3 1 8 12:23 10
14. Klatovy⋌ 12 3 1 8 19:32 10
Mladší
1. Vejprnice⋌ 12 8 2  2 44:9  26
2. Rokycany⋌ 12 8 2  2 25:7  26
3. Příbram B⋌ 12 8 1  3 32:12 25
4. Benešov⋌ 12 7 1  4 25:27 22
5. Strakonice⋌ 12 7 0  5 27:20 21
6. Vlašim⋌ 12 7 0  5 20:19 21
7. Č. Budějovice ⋌ 12 6 2  4 31:14 20
8. Motorlet B⋌ 12 6 1  5 27:17 19
9. Klatovy⋌ 12 4 2  6 21:30 14
10. Domažlice⋌ 12 4 2  6 10:25 14
11. Písek⋌ 12 3 3  6 15:17 12
12. Český Krumlov⋌ 12 3 1  8 14:31 10
13. Prachatice⋌ 12 3 1  8 12:32 10
14. Hořovicko⋌ 12 1 0 11 12:55  3

Skupina B
13. kolo:
K. Vary – Varnsdorf 5:0, 2:1, Meteor Praha B – Libuš 3:1, 1:2, Ústí n. L. – Sokolov 1:6, 3:3, Kladno – Most 7:2, 5:0, Arsenal Č. Lípa – Junior Praha 4:2, 2:1, Vikt. Žižkov – Loko Č. Lípa 3:1,22:0, Roudnice – H. Měcholupy 1:1, 2:0. Dohrávka: Arsenal Č. Lípa – Sokolov 2:5, 2:3.
Starší
1. Sokolov⋌ 12 12 0 0 68:11 36
2. Kladno⋌ 12 10 1 1 51:9  31
3. Meteor Praha B⋌ 12  7 2 3 25:14 23
4. Vikt. Žižkov⋌ 12  6 3 3 29:20 21
5. Ústí n. L.⋌ 12  6 2 4 27:28 20
6. H. Měcholupy⋌ 12  4 4 4 21:22 16
7. Most⋌ 12  4 3 5 22:27 15
8. Roudnice⋌ 12  4 2 6 18:20 14
9. Junior Praha⋌ 12  4 2 6 17:23 14
10. Libuš⋌ 12  4 2 6 18:34 14
11. Ars. Č. Lípa⋌ 12  3 2 7 25:33 11
12. Karlovy Vary⋌ 12  3 1 8 23:48 10
13. Loko Č. Lípa⋌ 12  1 4 7 11:46  7
14. Varnsdorf⋌ 12  0 4 8 11:31  4
Mladší
1. Vikt. Žižkov⋌ 12 9 3  0 66:13 30
2. Sokolov⋌ 12 9 3  0 51:17 30
3. Kladno⋌ 12 9 2  1 39:13 29
4. Ústí n. L.⋌ 12 8 2  2 33:15 26
5. Karlovy Vary⋌ 12 8 0  4 35:20 24
6. Meteor Praha B⋌ 12 7 1  4 19:15 22
7. Roudnice⋌ 12 4 5  3 23:16 17
8. Libuš⋌ 12 5 1  6 35:18 16
9. Ars. Č. Lípa⋌ 12 3 2  7 19:26 11
10. H. Měcholupy⋌ 12 3 1  8 15:36 10
11. Junior Praha⋌ 12 3 0  9 16:32  9
12. Varnsdorf⋌ 12 2 2  8 14:35  8
13. Most⋌ 12 2 2  8 10:36  8
14. Loko Č. Lípa⋌ 12 0 0 12  5:88  0

Skupina C
13. kolo:
Kosmonosy – Jablonec B 1:5, 2:2, Jičín – Rapid Liberec 0:3, 0:3, AFK Chrudim – Litomyšl 6:0, 9:0, Pěnčín/Turnov – Dvůr Králové 3:5, 1:4, FK Kolín – Čáslav 0:0, 1:2, Pardubice B – Nový Bydžov 1:2, 2:2, Liberec B – Olymp. Hr. Králové 5:2, 1:0. Dohrávka: Liberec B – Čáslav B 4:0, 6:1.
Starší
1. Jablonec B⋌ 12 9 3  0 37:9  30
2. Rapid Liberec⋌ 11 8 1  2 24:10 25
3. Liberec B⋌ 12 7 2  3 27:17 23
4. Nový Bydžov⋌ 12 7 2  3 23:14 23
5. AFK Chrudim⋌ 12 6 3  3 30:15 21
6. Dvůr Králové⋌ 12 6 2  4 21:24 20
7. Ol. Hr. Králové⋌ 12 5 2  5 32:25 17
8. Pardubice B ⋌ 12 5 2  5 20:14 17
9. FK Kolín⋌ 12 4 2  6 23:23 14
10. Čáslav⋌ 12 4 1  7 20:28 13
11. Kosmonosy⋌ 12 1 8  3 16:24 11
12. Pěnčín/Turnov⋌ 11 2 1  8 13:32  7
13. Jičín ⋌ 12 1 3  8 11:33  6
14. Litomyšl⋌ 12 2 0 10 12:41  6
Mladší
1. AFK Chrudim⋌ 12 11 1  0 46:7  34
2. Nový Bydžov⋌ 12 10 1  1 29:13 31
3. FK Kolín⋌ 12  8 1  3 34:15 25
4. O. Hr. Králové⋌ 12  8 0  4 42:13 24
5. Pardubice B ⋌ 12  7 2  3 34:20 23
6. Liberec B⋌ 12  7 1  4 30:10 22
7. Jablonec B⋌ 12  6 1  5 36:19 19
8. Rapid Liberec⋌ 11  5 2  4 29:20 17
9. Čáslav⋌ 12  5 2  5 25:36 17
10. Kosmonosy⋌ 12  2 4  6 18:25 10
11. Jičín⋌ 12  3 0  9 14:32  9
12. Dvůr Králové⋌ 12  2 1  9 11:35  7
13. Litomyšl⋌ 12  1 0 11  8:43  3
14. Pěnčín/Tur.⋌ 11  0 0 11  4:72  0

Česká liga žáků

13. kolo: Jablonec – Slavia Praha 0:3 (starší), 0:7 (mladší), Chrudim – Liberec 2:3,1:1, Ml. Boleslav – Č. Budějovice 2:1, 1:1, Bohemians 1905 – Pardubice 2:2, 9:1, Motorlet – Most 6:0, 2:0, Sokolov – Plzeň 1:1, 3:2, Teplice – Sparta Praha 1:1, 0:6, Hr. Králové – Příbram 5:1, 1:2. Dohrávka: Jablonec – Plzeň 3:2, 1:0.
Starší
1. Slavia Praha⋌ 13 13 0  0 55:4  39
2. Hr. Králové⋌ 13  7 3  3 34:21 24
3. Motorlet⋌ 13  7 3  3 31:19 24
4. Liberec⋌ 13  7 3  3 24:16 24
5. Sparta Praha⋌ 13  7 1  5 37:20 22
6. Č. Budějovice⋌ 13  7 1  5 20:16 22
7. Jablonec⋌ 13  6 4  3 16:15 22
8. Teplice⋌ 13  6 2  5 24:23 20
9. Bohemians 05⋌ 13  5 2  6 18:27 17
10. Plzeň⋌ 13  4 4  5 26:26 16
11. Ml. Boleslav⋌ 13  5 1  7 18:27 16
12. Pardubice⋌ 13  4 2  7 17:24 14
13. Příbram ⋌ 13  4 0  9 30:42 12
14. Most⋌ 13  3 1  9 12:36 10
15. Chrudim⋌ 13  1 6  6 16:30  9
16. Sokolov⋌ 13  0 3 10 13:45  3
Mladší
 1. Slavia Praha⋌ 13 11 0  2 48:15 33
2. Sparta Praha⋌ 13 10 2  1 52:13 32
3. Příbram⋌ 13  9 0  4 28:16 27
4. Bohemians 05⋌ 13  8 2  3 35:9  26
5. Teplice⋌ 13  8 1  4 27:19 25
6. AFK Chrudim⋌ 13  7 2  4 34:28 23
7. Hr. Králové⋌ 13  6 3  4 36:20 21
8. Č. Budějovice⋌ 13  5 4  4 26:30 19
9. Sokolov⋌ 13  5 1  7 20:31 16
10. Ml. Boleslav⋌ 13  3 6  4 16:20 15
11. Most⋌ 13  4 2  7 19:31 14
12. Motorlet⋌ 13  3 3  7 15:23 12
13. Plzeň⋌ 13  4 0  9 18:27 12
14. Liberec⋌ 13  2 4  7 14:31 10
15. Jablonec⋌ 13  2 2  9 14:53  8
16. Pardubice⋌ 13  0 2 11  9:45  2

Česká divize žáků

Skupina A
13. kolo:
Příbram B – Č. Budějovice B 5:2 (starší), 4:0 (mladší), Beroun – Sušice 2:1, 6:1, Doubravka – Podolí 2:1, 0:3, Tachov – Dukla Praha 3:6, 0:2, Plzeň B – Vejprnice 2:0, 2:1, Písek – Tábor 2:0, 2:2, Hořovicko – Prachatice 0:1, 2:2. Dohrávka: Č. Budějovice – Beroun 6:0, 1:2.
Starší
1. Příbram B⋌ 12 10 1  1 53:19 31
2. Doubravka⋌ 12  7 3  2 29:11 24
3. Dukla Praha⋌ 12  7 3  2 27:16 24
4. Písek⋌ 12  7 2  3 15:9  23
5. Č. Budějovice⋌ 12  7 1  4 30:19 22
6. Plzeň B⋌ 12  6 2  4 19:12 20
7. Tábor⋌ 12  5 3  4 22:17 18
8. Podolí⋌ 12  6 0  6 22:26 18
9. Beroun⋌ 12  5 2  5 14:22 17
10. Sušice⋌ 12  4 2  6 18:29 14
11. Hořovicko⋌ 12  2 3  7 17:25  9
12. Tachov⋌ 12  2 3  7 25:37  9
13. Prachatice⋌ 12  3 0  9 15:37  9
14. Vejprnice⋌ 12  0 1 11  9:36  1
Mladší
1. Písek⋌ 12 9 2  1 35:12 29
2. Prachatice⋌ 12 8 3  1 58:15 27
3. Tábor⋌ 12 8 2  2 38:8  26
4. Beroun⋌ 12 8 2  2 35:16 26
5. Příbram B⋌ 12 7 2  3 23:13 23
6. Plzeň B⋌ 12 7 2  3 26:19 23
7. Dukla Praha⋌ 12 5 3  4 21:17 18
8. Podolí⋌ 12 5 2  5 25:21 17
9. Č. Budějovice⋌ 12 5 2  5 22:20 17
10. Doubravka⋌ 12 3 2  7 13:27 11
11. Hořovicko⋌ 12 2 1  9 20:42  7
12. Sušice⋌ 12 2 1  9 19:48  7
13. Vejprnice⋌ 12 1 3  8 12:28  6
14. Tachov⋌ 12 0 1 11  6:67  1

Skupina B
13. kolo:
SK Rakovník – Neratovice 2:0, 3:2, Meteor Praha – Česká Lípa 6:1, 7:0, Střešovice – Kladno 1:6, 1:2, Junior Praha – Bohemians 1905 B 2:1, 0:3, Děčín – Most B 2:0, 0:5, Teplice B – Ústí n. L. 0:2, 0:2, Sokolov B – Sparta Praha B 1:3, 0:2.
Starší
1. Kladno⋌ 12 11 1  0 53:9  34
2. Meteor Praha⋌ 12 10 0  2 36:10 30
3. Sparta B⋌ 12  9 0  3 31:14 27
4. Teplice B⋌ 11  7 0  4 26:17 21
5. Bohemians B ⋌ 11  6 1  4 20:17 19
6. Neratovice⋌ 12  5 1  6 17:16 16
7. Ústí n. L.⋌ 12  5 1  6 22:28 16
8. Rakovník⋌ 12  5 0  7 26:38 15
9. Děčín⋌ 12  5 0  7 17:29 15
10. Most B⋌ 12  4 1  7 20:22 13
11. Česká Lípa⋌ 12  4 0  8 27:37 12
12. Střešovice⋌ 12  4 0  8 16:26 12
13. Junior Praha⋌ 12  4 0  8 16:37 12
14. Sokolov B⋌ 12  1 1 10  9:36  4
Mladší
1. Sparta B⋌ 12 10 2  0 61:10 32
2. Kladno⋌ 12 10 1  1 53:16 31
3. Meteor Praha⋌ 12  9 2  1 43:9  29
4. Bohemians B ⋌ 11  7 2  2 31:17 23
5. Střešovice⋌ 12  7 1  4 31:18 22
6. Česká Lípa⋌ 12  6 1  5 23:32 19
7. Ústí n. L.⋌ 12  5 2  5 18:17 17
8. Most B⋌ 12  4 3  5 25:24 15
9. Teplice B⋌ 11  4 3  4 23:24 15
10. Sokolov B⋌ 12  4 2  6 16:17 14
11. Děčín⋌ 12  2 1  9 12:44  7
12. Junior Praha⋌ 12  2 0 10  7:38  6
13. Neratovice⋌ 12  1 2  9 10:40  5
14. Rakovník⋌ 12  1 0 11  9:56  3

Skupina C
13. kolo:
Slavia Praha B – Nymburk 2:2, 15:2, Ml. Boleslav B – Hr. Králové B 1:0, 3:1, Nový Bydžov – Náchod/Deštné 1:4, 2:1, Čáslav – Vysoké Mýto 1:0, 1:2, FK Kolín – Liberec B 2:0, 5:0, Pardubice B – Vikt. Žižkov 2:1, 0:6, Letohrad – Úpa 1:2, 1:3.
Starší
1. Slavia Praha B⋌ 12 8 3 1 40:14 27
2. Náchod/Deštné⋌ 12 8 2 2 23:8  26
3. Úpa⋌ 12 7 3 2 23:13 24
4. FK Kolín⋌ 12 6 2 4 22:16 20
5. Letohrad⋌ 12 6 1 5 21:19 19
6. Žižkov⋌ 12 5 3 4 21:15 18
7. Pardubice ⋌ 12 5 2 5 18:20 17
8. Nový Bydžov⋌ 12 4 4 4 17:17 16
9. Čáslav⋌ 12 5 0 7 10:24 15
10. Hr. Králové B⋌ 12 4 2 6 12:14 14
11. Vysoké Mýto⋌ 12 3 3 6 12:16 12
12. Liberec B⋌ 12 3 1 8 14:27 10
13. Ml. Boleslav B⋌ 12 3 1 8  9:25 10
14. Nymburk⋌ 12 2 3 7 11:25  9
Mladší
1. Slavia B⋌ 12 12 0  0 94:5   36
2. Vysoké Mýto⋌ 12 11 0  1 53:15  33
3. Nový Bydžov⋌ 12  9 0  3 42:27  27
4. Žižkov⋌ 12  8 2  2 49:14  26
5. Náchod/Dešt⋌ 12  8 1  3 57:19  25
6. M. Boleslav B⋌ 12  8 1  3 36:18  25
7. FK Kolín⋌ 12  6 0  6 31:27  18
8. Hr. Králové B⋌ 12  5 1  6 32:36  16
9. Úpa⋌ 12  4 2  6 28:34  14
10. Pardubice ⋌ 12  3 0  9 18:50   9
11. Čáslav⋌ 12  2 1  9 19:25   7
12. Letohrad⋌ 12  2 0 10  9:48   6
13. Liberec B⋌ 12  2 0 10  9:63   6
14. Nymburk⋌ 12  0 0 12  6:102  0

Dorost – krajský přebor

13. kolo: Sp. Příbram – SK Rakovník B 1:2 (starší), 1:5 (mladší), Jun. Kralupy – Novo Kladno 2:7, 1:8, Slaný – AFK Kolín 5:1, 3:2, Poděbrady – Čelákovice 3:1, 0:2, Brandýs/Boleslav – SK Kladno B 3:5, 3:2, Pš. Mělník – Sedlčany 0:4, 2:0, Nymburk – Neratovice 1:0, 0:5, Kutná Hora – Kročehlavy 6:2, 2:3. Dohrávka: Nymburk – Kladno B 0:6, 2:2.
Starší
1. Kladno B⋌ 13 10 3  0 61:10 33
2. Brandýs/Bol⋌ 13  8 4  1 43:21 28
3. Rakovník B⋌ 13  8 2  3 35:19 26
4. Neratovice⋌ 13  7 2  4 29:16 23
5. Sp. Příbram⋌ 13  6 4  3 35:19 22
6. Kročehlavy⋌ 13  6 3  4 22:25 21
7. Slaný⋌ 13  6 2  5 40:25 20
8. Čelákovice⋌ 13  6 1  6 21:15 19
9. Novo Kladno⋌ 13  6 1  6 31:40 19
10. AFK Kolín⋌ 13  5 2  6 22:48 17
11. Sedlčany⋌ 13  5 1  7 24:28 16
Poděbrady⋌ 13  4 4  5 24:28 16
13. Nymburk⋌ 13  4 3  6 20:31 15
14. Pš. Mělník⋌ 13  2 3  8 18:36  9
15. Kutná Hora⋌ 13  3 0 10 21:44  9
16. Kralupy⋌ 13  0 1 12 13:54  1
Mladší
1. Rakovník B⋌ 13 11 1  1 60:15 34
2. Neratovice⋌ 13  9 2  2 51:12 29
3. Brandýs/Bol.⋌ 13  9 0  4 38:26 27
4. Kladno B⋌ 13  8 2  3 35:16 26
5. Kročehlavy⋌ 13  8 2  3 33:17 26
6. Sp. Příbram⋌ 13  8 1  4 34:18 25
7. B. Poděbrady⋌ 13  8 0  5 24:27 24
8. Čelákovice⋌ 13  6 3  4 28:21 21
9. Kutná Hora⋌ 13  7 0  6 27:30 21
10. Nymburk⋌ 13  5 1  7 22:24 16
11. Slaný⋌ 13  5 1  7 30:39 16
12. Pš. Mělník⋌ 13  4 1  8 15:28 13
13. Sedlčany⋌ 13  3 2  8 30:40 11
14. Novo Kladno⋌ 13  3 1  9 22:34 10
15. AFK Kolín⋌ 13  1 0 12  8:56  3
16. Kralupy⋌ 13  0 1 12  8:62  1

Dorost – I. A třída

Skupina A
11. kolo:
Hostouň – Loděnice 7:0, Králův Dvůr – Rudná 3:1, Libiš – Vysoký Újezd 4:1, Klecany – Lužná 0:4, FC Mělník – Velvary 4:4, Tn. Rakovník – Beroun 4:1, Zdice – Nové Strašecí 1:3. Dohrávka: Tn. Rakovník – Lužná 6:1.
1. Rakovník⋌ 11 11 0  0 66:9  33
2. Beroun⋌ 11 10 0  1 45:15 30
3. Hostouň⋌ 11  9 0  2 36:14 27
4. FC Mělník⋌ 11  6 2  3 25:25 20
5. Velvary⋌ 11  5 3  3 39:29 18
6. Libiš⋌ 11  5 1  5 17:20 16
7. Zdice⋌ 11  4 3  4 24:34 15
8. Lužná⋌ 11  4 2  5 23:29 14
9. N. Strašecí⋌ 11  4 1  6 27:27 13
10. Králův Dvůr⋌ 11  4 0  7 29:36 12
11. Vysoký Újezd⋌ 11  4 0  7 28:37 12
12. Rudná⋌ 11  2 0  9 15:34  6
13. Klecany⋌ 11  1 2  8 10:36  5
14. Loděnice⋌ 11  1 0 10  6:45  3

Skupina B
11. kolo:
Čejetice – Mn. Hradiště 1:0, Všechlapy – Krnsko 5:3, Bakov n. Jiz. – Luštěnice 4:1, Byšice – Velký Borek 2:0, Brandýs/ Boleslav B – Milovice 6:3, Semice – Dolnobousovský SK 3:3, Sn. Poděbrady – Pěčice 3:1.
1. Mn. Hradiště⋌ 11 9 1  1 48:9  28
2. Bakov n. J⋌ 11 8 1  2 45:11 25
3. Čejetice⋌ 11 7 2  2 32:15 23
4. Byšice⋌ 11 7 1  3 30:22 22
5. Velký Borek⋌ 11 6 0  5 31:24 18
6. Brandýs/Bol. B⋌ 11 6 0  5 42:38 18
7. Semice⋌ 11 4 4  3 37:25 16
8. Pěčice⋌ 11 5 1  5 34:25 16
9. Luštěnice⋌ 11 5 0  6 15:23 15
10. Krnsko⋌ 11 4 0  7 16:34 12
11. Sn. Poděbrady⋌ 11 3 2  6 13:35 11
12. Dol. Bousov⋌ 11 2 2  7 14:26  8
13. Všechlapy⋌ 11 2 2  7 14:53  8
14. Milovice⋌ 11 1 0 10 11:42  3

Skupina C
11. kolo:
Velim B – Jirny 2:1, Říčany – Malešov 1:1, Polepy – Zeleneč 1:1, Český Brod – FK Kolín B 1:1, Libodřice – Uhl. Janovice 2:3, Kunice – Ovčáry 2:0, Pečky – Kouřim 8:0. Dohrávky: Kunice – FK Kolín B 2:1, Polepy – Kouřim 5:1.
1. Kunice⋌ 11 10 1  0 40:4  31
2. Velim B⋌ 11 10 0  1 49:12 30
3. Jirny⋌ 11  8 2  1 38:12 26
4. Polepy⋌ 11  7 1  3 38:23 22
5. Pečky⋌ 11  6 1  4 38:22 19
6. Zeleneč⋌ 11  5 3  3 23:16 18
7. FK Kolín B⋌ 11  4 1  6 28:32 13
8. Český Brod⋌ 11  4 1  6 25:30 13
9. Uhl. Janovice⋌ 11  4 1  6 22:35 13
10. Říčany⋌ 11  3 3  5 21:22 12
11. Malešov⋌ 11  3 3  5 25:29 12
12. Ovčáry⋌ 11  2 1  8 19:47  7
13. Kouřim⋌ 11  2 0  9 25:50  6
14. Libodřice⋌ 11  0 0 11  7:64  0

Skupina D
11. kolo:
Sedlec/Prčice – Podlesí 2:0, Petrovice – Milín 4:1, Dobříš – Mirošovice 8:0, Teplýšovice – Jankov 0:5, Benešov B – Týnec n. S. 1:1, Votice – Lety 2:0, Jílové – Nový Knín 6:1. Dohrávka: Teplýšovice – Milín 0:2.
1. Dobříš⋌ 11 10 1 0 51:6  31
2. Jankov⋌ 11  7 1 3 35:19 22
3. Votice⋌ 11  6 2 3 23:18 20
4. Jílové⋌ 11  6 1 4 36:14 19
5. Benešov B⋌ 11  5 3 3 21:17 18
6. Lety⋌ 11  6 0 5 18:34 18
7. Nový Knín⋌ 11  5 2 4 24:35 17
8. Sedl./Prčice⋌ 11  5 0 6 19:22 15
9. Milín⋌ 11  4 1 6 22:25 13
10. Mirošovice⋌ 11  4 1 6 23:27 13
11. Týnec n. S⋌ 11  4 1 6 17:22 13
12. Petrovice⋌ 11  3 2 6 23:37 11
13. Podlesí⋌ 11  2 1 8 14:32  7
14. Teplýšovice⋌ 11  2 0 9 16:34  6

Žáci – krajský přebor

13. kolo: Kosmonosy – Tn. Rakovník 6:0 (starší), 1:0 (mladší nedohráno), Sedlčany – Pš. Mělník 10:1, 7:3, Benešov – AFK Kolín 3:0, 4:1, Čelákovice – Vlašim 5:2, 2:3, Brandýs/Boleslav – Velký Borek 5:2, 13:0, Mn. Hradiště – Králův Dvůr 4:1, 0:1, Lysá n. L. – Kutná Hora 1:2, 2:0, SK Kladno B – Sp. Příbram 2:1, 2:0. Dohrávka: Mn. Hradiště – Vlašim 3:0, 0:1.
Starší
1. SK Kladno B ⋌ 13 12 1  0 49:6  37
2. Benešov⋌ 13 11 1  1 40:7  34
3. Sedlčany⋌ 13 10 1  2 61:21 31
4. Velký Borek⋌ 13  7 4  2 29:15 25
5. Kutná Hora⋌ 13  8 0  5 30:19 24
6. Sp. Příbram⋌ 13  7 2  4 46:18 23
7. Brandýs/Bol.⋌ 13  6 2  5 25:17 20
8. Kosmonosy⋌ 13  6 2  5 32:25 20
9. Lysá n. L.⋌ 13  6 0  7 17:27 18
10. Čelákovice⋌ 13  5 0  8 21:33 15
11. Mn. Hradiště⋌ 13  4 2  7 15:23 14
12. Pš. Mělník⋌ 13  4 0  9 20:35 12
13. Vlašim⋌ 13  3 1  9 12:36 10
14. Králův Dvůr⋌ 13  3 1  9 14:61 10
15. AFK Kolín⋌ 13  1 4  8 12:37  7
16. Tn. Rakovník⋌ 13  0 1 12  6:49  1
Mladší
1. Benešov⋌ 13 12 1  0 68:8  37
2. Sedlčany⋌ 13 11 2  0 67:15 35
3. Vlašim⋌ 13 10 0  3 33:12 30
4. Kosmonosy⋌ 12  9 1  2 33:13 28
5. Tn. Rakovník⋌ 12  7 1  4 23:16 22
6. Brandýs/Bol.⋌ 13  7 0  6 38:21 21
7. SK Kladno B ⋌ 13  6 2  5 18:17 20
8. Pš. Mělník⋌ 13  6 1  6 39:26 19
9. AFK Kolín⋌ 13  6 1  6 30:24 19
10. Čelákovice⋌ 13  5 2  6 27:36 17
11. Králův Dvůr⋌ 13  5 0  8 15:34 15
12. Lysá n. L.⋌ 13  4 1  8 12:45 13
13. Mn. Hradiště⋌ 13  3 1  9  8:41 10
14. Kutná Hora⋌ 13  3 0 10 14:30  9
15. Sp. Příbram⋌ 13  2 1 10 16:33  7
16. Velký Borek⋌ 13  0 0 13  3:73  0

Žáci – I. A třída

Skupina A
11. kolo:
Mníšek p. B. – SK Rakovník B 1:3 (starší), 4:1 (mladší), Jun. Kralupy – Milín 5:0, 10:0, Dobříš – Kročehlavy 5:1, 5:1, Odolena Voda – Slaný 5:2, 1:0, Beroun – Nové Strašecí 1:5, 2:2.
Starší
 1. Sp. Kladno⋌  9 9 0 0 43:5  27
2. Nové Strašecí⋌  9 8 0 1 37:13 24
3. SK Rakovník B⋌ 10 6 1 3 13:7  19
4. Kročehlavy⋌  9 6 0 3 21:15 18
5. Dobříš⋌ 10 5 1 4 23:29 16
6. Kralupy⋌  9 5 0 4 24:12 15
7. Beroun⋌  9 5 0 4 24:20 15
8. Mníšek p. B. ⋌ 10 3 2 5 14:17 11
9. Odolena Voda⋌ 10 3 1 6 19:25 10
10. Milín⋌  9 1 1 7 12:46  4
11. Slaný⋌  9 1 0 8 15:30  3
12. Brandýsek⋌  9 1 0 8  4:30  3
Mladší
1. Odolena Voda⋌ 10 8 2 0 45:5  26
2. Dobříš⋌ 10 8 1 1 59:11 25
3. Sp. Kladno⋌  9 6 1 2 28:8  19
4. Slaný⋌  9 5 1 3 30:7  16
5. Mníšek p. B. ⋌ 10 5 1 4 22:20 16
6. Beroun⋌  9 4 2 3 24:20 14
7. Kročehlavy⋌  9 4 1 4 26:16 13
8. Nové Strašecí⋌  9 3 3 3 19:18 12
9. SK Rakovník B⋌ 10 3 0 7 19:29  9
10. Kralupy⋌  9 2 1 6 26:26  7
11. Brandýsek⋌  9 1 1 7 13:58  4
12. Milín⋌  9 0 0 9  3:96  0

Skupina B
11. kolo:
Milovice – FC Mělník 1:3, 0:3, Sadská – Boh. Poděbrady 4:1, 1:11, Český Brod – Libiš 0:2, 1:0, Brandýs/Boleslav B – Jestřábí Lhota 1:0, 4:0, Semice – AFK Pečky 0:2, 0:4, Nymburk B – Velim 0:6, 1:9.
Starší
1. Brandýs/Bol. ⋌ 11 9 1  1 44:14 28
2. Velim ⋌ 10 9 0  1 51:6  27
3. Benátky n. J.⋌ 10 7 1  2 47:6  22
4. Libiš⋌ 10 6 2  2 21:18 20
5. Český Brod⋌ 10 4 2  4 25:17 14
6. FC Mělník⋌ 10 4 1  5 17:21 13
7. Nymburk B⋌ 10 3 3  4 18:31 12
8. Milovice⋌ 10 3 2  5  6:22 11
9. B. Poděbrady⋌ 10 3 2  5 21:40 11
10. Sadská⋌ 10 3 1  6 20:25 10
11. Jestřabí Lhota⋌ 10 3 0  7  8:26  9
12. AFK Pečky⋌ 10 2 3  5  9:32  9
13. Semice⋌ 11 1 0 10 14:43  3
Mladší
1. Velim⋌ 10 8 2  0 49:9  26
2. Brandýs/Bol.⋌ 11 8 1  2 46:14 25
3. Libiš⋌ 10 7 2  1 52:6  23
4. Nymburk B⋌ 10 7 1  2 47:15 22
5. FC Mělník⋌ 10 6 0  4 27:14 18
6. B. Poděbrady⋌ 10 5 2  3 45:25 17
7. Český Brod⋌ 10 4 3  3 30:11 15
8. Milovice⋌ 10 4 1  5 18:25 13
9. AFK Pečky⋌ 10 3 2  5 15:30 11
10. Benátky n. J.⋌ 10 2 3  5 11:25  9
11. Jestřabí Lhota⋌ 10 2 1  7  9:40  7
12. Sadská⋌ 10 1 0  9  9:66  3
13. Semice⋌ 11 0 0 11  3:81  0

Skupina C
11. kolo:
Sázava – Čáslav B 1:6, 0:7, Kouřim – Votice 3:0, 2:1, Říčany – Sázava 3:1, 5:1, Čáslav B – Jesenice 8:1, 14:0, Benešov B – FK Kolín B 2:0, 3:0, Kunice – Dobřejovice 7:0, 1:3, Čerčany – Sedlec/Prčice 6:0, 1:0. Dohrávky: Kunice – FK Kolín 3:0, 3:3, Kouřim – Týnec n. S. 0:4, 2:1.
Starší
 1. Čerčany⋌ 10 9 0 1 38:9  27
2. Říčany⋌ 10 9 0 1 36:8  27
3. Kunice⋌ 10 8 0 2 45:8  24
4. Týnec n. S⋌ 10 8 0 2 28:9  24
5. Sedlec/Prčice⋌ 10 6 0 4 20:26 18
6. Benešov B⋌ 10 5 0 5 17:19 15
7. Dobřejovice⋌ 11 5 0 6 22:34 15
8. Čáslav B⋌ 10 4 1 5 24:38 13
9. Jesenice⋌ 10 3 0 7 28:31  9
10. Sázava⋌ 10 3 0 7 15:27  9
11. FK Kolín B⋌ 10 2 1 7 16:31  7
12. Kouřim⋌ 11 2 1 8  9:26  7
13. Votice⋌ 10 0 1 9  8:40  1
Mladší
1. Čáslav B⋌ 10 10 0  0 55:3  30
2. Týnec n. S⋌ 10  8 1  1 39:7  25
3. Votice⋌ 10  8 0  2 32:14 24
4. Dobřejovice⋌ 11  6 0  5 36:29 18
5. Benešov B⋌ 10  5 2  3 29:17 17
6. Čerčany⋌ 10  4 3  3 19:14 15
7. Kunice⋌ 10  4 2  4 31:15 14
8. Říčany⋌ 10  4 2  4 19:14 14
9. FK Kolín B⋌ 10  4 1  5 19:19 13
10. Kouřim⋌ 11  3 2  6 15:24 11
11. Sedl./Prčice⋌ 10  2 0  8 15:48  6
12. Sázava⋌ 10  1 1  8 13:47  4
13. Jesenice⋌ 10  0 0 10  6:77  0

Autor: Vlastimil Dudáček

4.11.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Volby na Nymbursku.
24

V Opolanech a Sánech se dveře netrhli hned po čtrnácté hodině

WAVERLY AUSTIN, nová posila nymburského basketbalového týmu.

Mickelson se neprosadil, nahradí jej Američan s německým pasem Austin

V Nymburce odhadují lepší volební účast než v roce 2013

Nymburk - Těsně před otevřením volebních místností se v nymburské restauraci U Gregorů ještě partička lidí na obědě dohadovala, která strana je lepší a která horší. Ani těsně před volbami tedy někteří lidé nemají jasno, koho volit.

AUTOMIX.CZ

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.

FOTO: Právě jsme se narodili

Nymbursko - Přinášíme fotografie miminek narozených na Nymbursku.

AKTUALIZOVÁNO

Rozhádaná středočeská koalice se dohodla, že bude jednat dál

Střední Čechy – Jednání za zavřenými dveřmi bylo delší, než se původně očekávalo – a jeho výsledkem se nestalo rázné bouchnutí do stolu, čemuž mohla nasvědčovat silná slova zaznívající na sklonku minulého týdne i ještě tento čtvrtek. Tak se vyvinula páteční schůzka představitelů krizí zachvácené koalice vládnoucí Středočeskému kraji – zástupců ANO, STAN, ODS a Nezávislých Středočechů. Účastníci se shodli, že se u jednacího stolu setkají opět za týden – příští pátek.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení