Stará Lysá – Rakovník 6:0

Domácí fotbalistky vstoupily do zápasu koncentrovaně. V 19. minutě se svoji velké šance zalekla útočnice Diblíčková, která se dostala za obranu, ale nad velmi dobře chytající brankářku Pavlíčkovou nevyzrála. Stará Lysá hrála velmi zodpovědně zezadu, kombinovala a dostávala se do velmi slibných příležitostí, ale chybělo potřebné štěstíčko ke vstřelené brance.

Ve 26. minutě rozehrála zezadu dlouhý míč brankářka Pincová na nabíhající Čerepušťákovou, ale míč skončil vedle tyče. Těsně před koncem poločasu zahrávala Lodeová standardní situaci a posadila míč na nabíhající Turkovou, ale hlavou míč poslala vedle soupeřovy branky.
Druhý poločas rozehrála děvčata hru, za kterou se nemusí stydět lecjaký krajský či divizní tým. Ještě více soupeře uzavřela na jejich polovině a nutila je svým pohybem k chybám.

Ve 48. minutě se diváci dočkali vytoužené branky. Na pravé straně se velmi dobře uvolnila Soukupová a odcentrovaný míč našel před soupeřovou brankou nabíhající Královou 1:0. Od této chvíle začala Lysá předvádět kombinace za kombinací a další branka vysela ve vzduchu. V 56. minutě poslala míč za obranu Lodeová a Čerepušťáková brankářce Pavlíčkové nedala šanci 2:0.

Po dvou inkasovaných brankách soupeř fyzicky odpadl a diváci chtěli vidět další branky. A také se jich dočkali. Domácí svému soupeři za druhou polovinu nastříleli šest branek a stále drží první pozici.

„Musím říct, že zápas se mi velmi líbil, soupeř v první půli dobře bránil, a i přesto jsme si vytvořili několik pěkných šancí, ale chyběl nám větší klid v zakončení. Přesto jsme hráli trpělivě a vytoužené branky přišly hned na začátku druhé půle. Po dvou vstřelených brankách nám soupeř odpadl a my předváděli pěkné akce a přidali další branky. Poděkování patří hráčkám i divákům za pěknou atmosféru,“ řekla po utkání trenérka domácích Martina Jedličková.

Branky: Čerepušťáková 3, Prosecká 2, Králová. Poločas 0:0.

Stará Lysá: Pincová - Boráková, Turková, Vařečková, Lodeová – Soukupová (Sůrová), Prosecká, Hlaváčková, Králová (Kavlíková) – Čerepušťáková, Diblíčková (Červeňáková).