Malá Skála – Stará Lysá 0:6

I na špatném terénu dokázali fotbalistky Staré Lysé porazit tým Malé Skály přesvědčivým výsledkem. O výhře rozhodl hostující tým v prvním poločase hattrickem Červeňákové ke které se také připojila jedním gólem Diblíčková.

Ve druhém poločase bylo hřiště takřka neregulérní a zápas se spíše dohrával. Svůj čtvrtý, celkově pátý gól dala Červeňáková a skóre uzavřela střídající Vaidová. „Klobouk dolu před děvčaty. Odehrála zápas velmi dobře. Přestože bylo hřiště podmáčené a blátivé, vyrovnala se s tím bravurvně a dokázala kombinovat a dostávat se do šancí,“ řekla trenérka hostujícího týmu Martina Jedličková.

Branky: 10., 28., 40. a 62. Červeňáková, 30. Diblíčková, 67. Vaidová. Poločas: 0:4.

Stará Lysá: Výmolová - Boráková, Turková, Vařečková, Lodeová (Zapletalová) – Sůrová (Soukupová), Prosecká, Kašparová, Hlaváčková - Červeňáková (Strnadová), Diblíčková (Vaidová).