Sokoleč – Lysá 2:1

V zápase měla převahu Sokoleč, která si vypracovala několik slibných šancí, ale bohužel pro ni je dokázala proměnit. Hosté svým srdnatým výkonem sahali po bodech až do konce zápasu. Po hodině hry se prosadil Janda. Domácí nakonec zlomili střeleckou nemohoucnost a o pět minut později odpověděli střelou Zahradníka. Konečný obrat dokonal v 70. minutě Čáp a domácí se radují zosmé výhry v soutěži.

„Do zápasu jsme vstoupili špatně. Kazili jsme přihrávky a neproměňovali jsme brankové příležitosti. Oceňuji, že jsme dokázali otočit zápas v náš prospěch,“ uvedl hrající asistent domácích Marek Soukup.

„Jsme spokojeni, v základní sestavě bylo šest dorostenců kolem šestnácti let. Po standardní situaci jsme vsítili vedoucí branku utkání. Kluci hráli dobře a dnešní prohra mě nemrzí,“ řekl spokojený trenér Lysé Tibor Mičinec.

Branky: 65. Zahradník, 70. Čáp – 60. Janda. Rozhodčí: Josef Zdeněk. ŽK: 1:1. Diváci: 90. Poločas: 0:0.

Sokoleč: Podrázský – Pulpan, Soukup, Zahradník, Černý – Kulhánek, Vodvářka (78. Martínek), Čáp, P. Němec – Souček, Jeník (78. Plaček).

Lysá nad Labem: Bálek – Janda, Gregar, Novák, Šlingr – Cáska, Horčič, Baumelt, Urban, Jelínek – Kříž.