Sokoleč – Rožďalovice 2:2

Okresním derby zakončili fotbalisté Sokolče a Rožďalovic letošní ročník I.A třídy. Jelikož hosté měli jistotu postupu a domácí se jakožto nováček v pohodě zachránili už v minulých kolech, nebylo příliš o co hrát. „Taky to podle toho vypadalo. Hrálo se v klidu a docela i útočně,“ řekl rožďalovický bek Radek Hanuš. „Byl to ale kvalitní zápas,“ doplnil asistent sokolečského trenéra Josef Kubánek.

Právě Kubánkův tým od 10. minuty prohrával, když Podrazského v bráně Sokolče překonal Pavel. Domácí ale okamžitě odpověděli Pavlem Němcem. Oba týmy pak měly několik šancí, ale chytl se až pokus domácího Zemance ve 43. minutě, který tak poslal svůj tým poprvé do vedení.

Na začátku druhého poločasu vyrovnal Slunéčko. Domácí pak kopali ještě několik trestných kopů, žádný z nich už ale gólem neskončil.

Branky: P. Němec, Zemanec – Pavel, Slunéčko.

Rozhodčí: Zuskin. ŽK: 1:4. Diváků: 200. Poločas: 2:1.

Sokoleč: Podrazský – Martínek, Müller, Černý, Vacek – Jeník (60. Škvor), Vodvářka, Zemanec, P. Němec – Vaňura (70. Král), Kára (88. L. Němec).

Rožďalovice: Novák – Hurta, Hanuš, Pavel, Havlík (46. Veselý) – Dubský, Mosiurczak, Hrodek, Bobek (70. Najmon) – Slunéčko, Škarecký (60. K. Hospodka).