Sokoleč - Polaban B 4:0

Fotbalisté Sokolče vyhráli derby s rezervním týmem Polabanu a upevnili si první místo v tabulce. Domácí tým nakopl vlastní gól Polabanu, který přišel ve 25. minutě hry. O poločase se oba týmy rozešly do kabin za stavu 1:0.

Druhý poločas byl vyrovnaný až do 67. minuty, kdy se trefil domácí Jeník a zvýšil náskok o dvě branky. Hosté se snažili se skórem něco udělat, ale v 85. a 90. minutě pro ně přišel další trest v podobě dvou branek, o které se podělili Vančura a Kulhánek.

"Jsme spokojeni, protože jsme získali zasloužené vítězství. My jsme proměňovali šance oproti minulým zápasům. V tomto zápase bych chtěl vyzdvihnout Pavla Němce, který podal velice dobrý výkon," radoval se po derby hrající asistent domácího trenéra Marek Soukup, který tentokrát do utkání nezasáhl.

"Udělali jsme tři chyby, z toho dvě byly gólmana. Všechno jsme soupeři dovolili. Měli jsme šance, ale špatně jsme je řešili. Je to o proměňování šancí. Sokoleč hrála druhou půli dobře. Od nás bych chtěl vyzdvihnout Vagenknechta," řekl po zápase Karel Kovacs, vedoucí hostujícího mužstva.

Branky: 25. vlastní, 67. Jeník, 85. Vančura, 90. Kulhánek. Rozhodčí: Švejda. ŽK: 2:1. Diváci: 90. Poločas: 1:0.

Sokoleč: Podrázský – Půlpán, Martínek, Černý, Zahradník – Kulhánek, Vodvářka, P. Němec (85. Plaček), Čáp – Jeník (83. Vančura), Souček (50. L. Němec).

Polaban Nymburk B: Havelka – Hospodka, J. Grešula, Kubálek, Hájek (69. Babic) – R. Růžička, Vagenknecht, Kukla, Jeřábek (75. L. Růžička) – Kápička, Soukal (52. Martínek).