„Dneska jsme hráli zodpovědně a poctivě dozadu a ani směřem dopředu to nebylo špatné,“ radoval se po zápase František Chára, který při své premiéře na lavičce Sokolče získal tři body. „Měli jsme několik šancí, které jsme však neproměnili,“ hlesl kouč Sokolče.

Jeho tým byl v prvním poločase aktivnější, ale příležitosti měl až po přestávce. „Druhý poločas byl z naší strany lepší. I když i soupeř si šance vytvořil a byl velice dobrý. My jsme byli nakonec šťastnější, když se nám povedlo proměnit standardu,“ dodal Chára.

Naopak zklamání ve tváři hostujícího kormidelníka bylo patrné na první pohled. „Domácí byli hodně bojovní a my jsme nepodali takový výkon, jaký jsme podat měli. Nedostatky jsme měli hlavně v útočné fázi. Hlavně proto, že jsme nedali vyložené šance, což se nakonec ukázalo jako rozhodující,“ řekl po utkání Roman Oliva, kouč Kurné Hory. Hodně zakřiknutí byli hostující fotbalisté hlavně v prvním dějství. „Trochu se na nás projevilo zranění Růžičky, který šel do zápasu z voleje. Máme úzký kádr a také to se projevilo na naší hře.

Po bezbrankovém poločase bylo jasné, že rozhodne první vstřelená branka. „My jsme ale měli čtyři vyložené šance, které jsme nedali a to rozhodlo,“ uvedl Oliva.