Sokoleč – Loučeň 4:1

V prvním poločase měli domácí navrch, hosté se pokoušeli o brejky. Ze své převahy vytěžila Sokoleč do 20. minutě dvě branky. Po přestávce dali domácí třetí gól a až poté se dočkali také borci Loučeně. Výhru Sokolče pečetil z penalty Šťastný.

„Soupeř nehrál špatně, ale my jsme byli lepší. A hlavně produktivnější,“ uvedl po utkání domácí trenér Stanislav Košek.

„Domácí měli herně navrch, u nás neexistovala finální přihrávka. Nemohl jsem být spokojený,“ uvedl Otakar Ottomanský, kouč Loučeně. „Dělali jsme chyby v obraně,“ dodal loučeňský lodivod.

Branky: Šťastný 2 (1 z PK), Král, vlastní – Hofírek. Poločas: 2:0. Sokoleč: Kun – Müller, Soukup, Šťastný, Šíf – Kulhánek, Zemanec, Vodvářka, Kebrle – L. Němec, Král, střídali Martínek, Melíšek, P. Němec. Loučeň: Lorenc – Krupička, Holánek, Holub, Říha – Hofírek, Bobek, Škuthan, Balcar – Štěpánek, Folbrecht, střídal Pažout.