Sokoleč – Uhl. Janovice 2:2

V zápase 27. kola I. A třídy přivítala Sokoleč fotbalisty Uhlířských Janovic. Hosté se ujali zaslouženého vedení ve 25. minutě, kdy ligově zahraný trestný kop skončil za zády Podrázského. Ve 40. minutě se nechal zbytečně vyloučit hostující Musil a trenér Antonín Kapek a o poločase musel měnit taktiku hry. „Do druhé půle jsme šli ze zajištěné obrany a hráli jsme na brejkové situace,“ popsal strategii Kapek. Domácí přesilovku využili a góly Součka a Kulhánka se dostali do vedení 2:1. Závěr zápasu byl hektický. Nejdříve vyrovnal na 2:2 opět z trestného kopu Vančura a o pět minut později se nechal vyloučit domácí Kulhánek. „Musím pochválit mužstvo za bojovnost, s bodem jsme spokojeni, vzhledem k tomu, jak se zápas vyvíjel,“ řekl po utkání Antonín Kapek.

Branky: 60. Souček, 75. Kulhánek - 25. a 80. Vančura. ŽK: 0:3. ČK: 85. Kulhánek – 40. Musil. Diváci: 80. Poločas: 0:1.

Sokoleč: Podrázský – Plaček (45. Kulhánek), Soukup, Černý, Zahradník (75. Zemanec) – P. Němcc (55. L. Němec), Šťastný, Vodvázka, Čáp – Koula, Souček.

Uhl. Janovice: Hromádka – Uher, T. Kulhánek, Musil, Vančura – Volf, Churavý, Jícha, Kopecký (78. Kopecký) – Stoupa (62. Hurt), M. Svoboda (72. Opl).