Mnichovo Hradiště – Sokoleč 0:1

Parádní střídání se povedlo trenéru Sokolče Koškovi, který na hřiště pustil na závěrečnou čtvrthodinu Jeníka. Ten se mu odměnil jediným gólem zápasu.

Utkání začala Sokoleč aktivně a soupeře do ničeho nepouštěla. Třikrát zahrozila ze standardní situace, která ale gólem neskončila. Ve 30. minutě měl obrovskou šanci Čáp, ten ale nezamířil přesně. Domácí pak převzali iniciativu a díky svému důrazu a dobré fyzičce několikrát prověřili sokolečskou obranu. Chybělo jim však přesné zakončení.

Pavel Kandráč ze 30 metrů těsně minul, pak jeho bratr Josef zakončil krásný slalom jen do boční sítě. Rovněž Štajer po Zajíčkově průniku z malého vápna těsně přestřelil.
Po přestávce vyslal Pekař do uličky Pavla Kandráče, ale ani tentokrát z jasné šance nic nebylo. V 74. minutě byl bez varování vyloučen domácí Kastner za faul u postranní čáry a hosté z první šance v 88. minutě udeřili, když Moc podcenil dalekonosnou ránu střídajícího Jeníka.
V nastavení mohl z brejku tří na jednoho dokonce zvýšit Provazník, ale Moc tentokrát jeho dorážku z bezprostřední blízkosti zmařil.

Branka: 88. Jeník. Rozhodčí: Prislupsky. ŽK: 4:6. ČK: 74. Kastner (MH). Diváci: 220. Poločas: 0:0.

Mnichovo Hradiště: Moc – Hájek, T. Hofman, J. Zajíček, Lakatoš – Kastner, Štajer, Krejza, Pekař – P. Kandráč (87. Kučera), J. Kandráč (78. Rőssler).

Sokoleč: Podrázský – Soukup, Zemanec, Martínek, Plaček (60. Černý) – L. Němec, P. Němec, Šťastný, Kulhánek – Čáp (80. Provazník), Souček (75. Jeník).