Sokoleč - Kouřim 1:3

Fotbalisté Sokolče byli po utkání s Kouřimí pěkně naštvaní. Zápas totiž dohrávalo jen osm hráčů. Přitom první poločas nevypadal zle a domácí dokonce po gólu Součka ve 38. minutě vedli. Hosté ale ještě dokázali vyrovnat Snížkem těsně před odchodem do šaten.

Druhý poločas bude sokolečské strašit ještě hodně dlouho. Inkasovali totiž dva góly a ještě byli vyloučeni Čáp a Šťastný. Aby toho nebylo málo, viděl červenou kartu v nastaveném čase Kulhánek, který se dostal do křížku s J. Snížkem. To rozčílilo i jinak klidného trenéra Sokolče Stanislava Koška. "Rozhodčí z nás dělal blbce. Je neuvěřitelné, že tohle dokážou už ve druhém kole," láteřil po zápase trenér domácích.

Branky: 38. Souček – 60. a 70. Dvořák (první z PK), 43. Snížek. Rozhodčí: Prokeš. ŽK: 8:2. ČK: 60. Čáp, 78. Šťastný, 90. Kulhánek – 90. J. Snížek. Diváci: 300. Poločas: 1:1.

Sokoleč: Podrázský – Soukup, Zemanec, Kulhánek, Plaček – Jeník, Vodvářka, Šťastný, P. Němec – Souček, Čáp, střídali Černý, Provazník a L. Němec.