Kutná Hora – Sokoleč 1:4

V Kutné Hoře řádil sokolečský útok. Zbrusu nová útočná dvojice Čáp – Souček dala tři góly.

Domácí sice začali hodně aktivně, ale nic z toho nevytěžili a nevytvořili si žádnou šanci. To se Sokolči hodilo a pak během tří minut využila dvou chyb v defenzivě domácích a Čáp dal dva góly. Hora sice do přestávky snížila, ale více jí toho obrana Sokolče nedovolila.

Když se tři minuty po přestávce trefil hostující Souček, měli hosté téměř vyhráno. Domácí sice chvílemi Sokoleč zatlačili, ale branku už nedali. Nejblíže gólu byli v 75. minutě, ale jejich střelu zastavila tyč Podrázského branky. Naopak hosté korunovali svůj skvělý vstup do sezony čtvrtou trefou, kterou si na poslední minutu schoval Šťastný.

Branky: 41. Churavý - 30. a 33. Čáp, 48. Souček. 90. Šťastný. Rozhodčí: Hron. ŽK: 1:1. Diváci: 200. Poločas: 1:2.

Sokoleč: Podrázský – Kulhánek, Soukup, Zemanec, Martínek (60. Černý) – Jeník (89. Melíšek), Vodvářka, Šťastný, P. Němec – Čáp, Souček (70. Provazník).