Divize – skupina B

7. kolo: SK Kladno B – Union Čelákovice 4:0 (3:0), Viktoria Jirny – Most B 6:0 (2:0), SK Rakovník – Chomutov 2:3, Přední Kopanina – SK Český Brod 0:1 (0:0), Teplice B – Admira Praha 3:0, Litvínov – Vilémov 5:1, Brozany – Chodov 3:0, Děčín – Sokolov B 1:1.

 1. Jirny⋌ 7 7 0 0 26:3  21
2. Český Brod⋌ 7 6 0 1 11:4  18
3. Teplice B⋌ 7 4 1 2 15:8  13
4. Brozany⋌ 7 4 1 2 13:7  13
5. Chomutov⋌ 7 4 1 2 16:11 13
6. Most B⋌ 7 4 0 3 12:12 12
7. Admira Pha⋌ 7 3 1 3 13:11 10
8. Př. Kopanina⋌ 7 3 1 3  6:7  10
9. Děčín⋌ 7 3 1 3 10:15 10
10. Litvínov⋌ 7 3 0 4 12:13  9
11. Sokolov B⋌ 7 2 2 3  9:13  8
12. Kladno B⋌ 7 2 1 4  9:12  7
13. Čelákovice⋌ 7 2 1 4  5:13  7
14. Rakovník⋌ 7 1 1 5  4:12  4
15. Vilémov⋌ 7 1 1 5  4:13  4
16. Chodov⋌ 7 1 0 6  5:16  3

Divize – skupina C

7. kolo: FK Dobrovice – Ústí nad Orlicí 0:0, Letohrad – FC Veleim 2:1 (0:1), Pěnčín / Turnov – Živanice 2:0, Nová Paka – Pardubice 0:0, Chrudim – Český Dub 2:1, Hradec Králové B – Horní Měcholupy 2:1, Náchod / Deštné – Převýšov 4:0, Dvůr Králové – Nový Bydžov 3:0.

 1. Pardubice⋌ 7 6 1 0 10:1  19
2. H. Měchol.⋌ 7 6 0 1 12:16 18
3. H. Králové B⋌ 7 4 1 2 20:7  13
4. Letohrad⋌ 7 4 1 2 11:11 13
5. Pěnčín/Tur.⋌ 7 4 0 3 10:6  12
6. Nová Paka⋌ 7 3 2 2  9:8  11
7. Náchod/Deš.⋌ 7 3 1 3 13:10 10
8. Dv. Králové⋌ 7 3 1 3 11:9  10
9. Nový Bydžov⋌ 7 3 1 3 11:10 10
10. Živanice⋌ 7 3 1 3 10:10 10
11. Chrudim⋌ 7 3 1 3 11:14 10
12. Velim⋌ 7 2 1 4  6:10  7
13. Dobrovice⋌ 7 1 2 4  5:8   5
14. Ústí n. O.⋌ 7 1 2 4  7:11  5
15. Převýšov⋌ 7 1 1 5  7:16  4
16. Český Dub⋌ 7 1 0 6  5:11  3

Krajský přebor

7. kolo: Libiš – Polaban Nymburk 5:1, Beroun – Brandýs / Boleslav 2:0, Nové Strašecí – Benátky nad Jizerou 1:3, Milín – Tatran Sedlčany 4:1, Polepy – FK Litol 3:4, Vlašim B – FK Kolín 1:1, AFK Sokol Semice – Neratovice/ Byškovice 0:0, Zápy – Sokol Úvaly 2:0.

 1. Zápy⋌ 7 4 2 1 15:5  14
2. FK Kolín⋌ 7 4 2 1 16:9  14
3. Polepy⋌ 7 4 1 2 18:11 13
4. Benátky⋌ 7 3 3 1 11:7  12
5. Litol⋌ 7 4 0 3 17:15 12
6. Semice⋌ 7 3 3 1 11:9  12
7. Beroun⋌ 7 4 0 3 10:9  12
8. Vlašim⋌ 7 3 2 2 14:8  11
9. Libiš⋌ 7 3 2 2 19:16 11
10. N. Strašecí⋌ 7 3 1 3 10:12 10
11. Nymburk⋌ 7 2 2 3 11:13  8
12. Bran./Bol.⋌ 7 2 2 3 10:14  8
13. Neratovice⋌ 7 2 2 3  6:11  8
14. Úvaly⋌ 7 2 0 5 11:16  6
15. Milín⋌ 7 1 1 5  8:21  4
16. Sedlčany⋌ 7 0 1 6  6:17  1

I.A třída – skupina B

7. kolo: Uhlířské Janovice – Červené Pečky 1:2, Zenit Čáslav B – Bohemia Poděbrady 2:0, Sparta Kutná Hora – Brandýs/Boleslav B 3:0, Kouřim – Mnichovo Hradiště 1:2, Trnavan Rožďalovice – Rejšice 1:0, Zásmuky – Jílové 3:0, Pyšely – Týnec nad Sázavou 1:0, Zeleneč – Bakov nad Jizerou 4:1.

 1. Pyšely⋌ 7 5 0 2 18:8  15
2. M. Hradiště⋌ 7 4 2 1 15:12 14
3. Zeleneč⋌ 7 4 1 2 18:12 13
4. Jílové⋌ 7 4 1 2 12:9  13
5. Zásmuky⋌ 7 4 0 3 16:8  12
6. Kutná Hora⋌ 7 4 0 3 16:15 12
7. Čáslav B⋌ 7 3 2 2 12:7  11
8. U. Janovice⋌ 7 3 2 2 11:8  11
9. Kouřim⋌ 7 3 1 3 17:11 10
10. Poděbrady⋌ 7 3 1 3 11:9  10
11. Čer. Pečky ⋌ 7 3 1 3  9:16 10
12. Bakov n. J⋌ 7 3 0 4 10:17  9
13. Týnec n. S.⋌ 7 2 1 4  9:14  7
14. Rejšice⋌ 7 2 0 5  8:14  6
15. Rožďalovice⋌ 7 2 0 5  5:15  6
16. Bran./Boles.⋌ 7 1 0 6  4:16  3

I.B třída – skupina C

5. kolo: Kosořice – Lysá 2:1, Milovice – Bělá p. B. 1:0, Dol. Bousov – Ostrá 1:1, Sokoleč – Kosmonosy 3:1, Nymburk B – Sadská 3:0, Krnsko – Bezno 2:2, Dl. Lhota – Luštěnice 0:2.

 1. Sokoleč⋌ 5 5 0 0 21:7  15
2. Dol. Bousov⋌ 5 4 1 0 18:5  13
3. Milovice⋌ 5 4 0 1 11:5  12
4. Ostrá⋌ 5 3 1 1 15:9  10
5. Nymburk B⋌ 5 3 1 1 10:5  10
6. Běla p. B.⋌ 5 3 0 2 14:13  9
7. Lysá n. L.⋌ 5 2 1 2 12:10  7
8. Krnsko⋌ 5 1 3 1  7:7   6
9. Luštěnice⋌ 5 1 1 3  8:12  4
10. Dl. Lhota⋌ 5 1 1 3  7:12  4
11. Sadská⋌ 5 1 0 4  6:13  3
12. Kosmonosy⋌ 5 1 0 4  6:14  3
13. Kosořice⋌ 5 1 0 4  4:12  3
14. Bezno⋌ 5 0 1 4  4:19  1

III. třída – skupina A

5. kolo: Litol B – Semice B 3:3 (0:2, za domácí Hubač 2, Holan), Bříství – Všechlapy A 2:3 (1:1, Svatoš 2 – Jirouš 2, Berounský), Milovice B – Ostrá 3:0 (1:0, Šlambor, Dort, Beneš), Hradištko – Jíkev 2:1 (0:1, J. Rákos, P. Rákos – Dudek), Milčice – Straky A 2:0 (0:0, Černý, Rychtr), Kovanice A – Předhradí 1:4 (0:1, Chmel – Klinger 2, Malý, Šubrt), Dvory – AFK Nymburk 3:1 (3:1, Černý 2, Poupa - Černý).

 1. Všechlapy ⋌ 5 4 1 0 12:6  13
2. Milčice⋌ 5 3 1 1 13:8  10
3. Litol B⋌ 5 2 3 0 18:10  9
4. Předhradí⋌ 5 3 0 2 11:10  9
5. Straky A⋌ 5 3 0 2 12:13  9
6. Semice B⋌ 5 2 2 1 10:7   8
7. Bříství⋌ 5 2 1 2 14:12  7
8. Milovice B⋌ 5 2 1 2  9:7   7
9. Dvory⋌ 5 2 1 2  9:13  7
10. Nymburk⋌ 5 1 2 2 14:11  5
11. Jíkev⋌ 5 0 4 1  5:6   4
12. Kovanice A⋌ 5 1 1 3 12:15  4
13. Hradištko⋌ 5 1 0 4  5:16  3
14. Ostrá⋌ 5 0 1 4  4:14  1

III. třída – skupina B

5. kolo: Městec Králové B – Rožďalovice B 2:2 (0:2, Kafka 2 – Vlček, Hospodka), Opočnice – Kněžice 3:1 (1:1, Strejček, Košvanec, Bartoníček – Vízek), Velenice – Křečkov A 1:1 (1:0, Knytl – Tomek), Vrbice – Hradčany 0:3 (0:1, Slavík 2, Hruška), Křinec – Slovan Poděbrady 3:0 (2:0, Chvojka, Shayban, Malý), Všejany – Budiměřice 1:1 (1:1, Vrbka – Líbal), Bobnice A – Sloveč 2:0 (0:0, Červinka, Dvořák).

 1. Rožďalovice⋌ 5 4 1 0 15:4  13
2. Opočnice⋌ 5 4 1 0 12:6  13
3. Velenice⋌ 5 3 1 1 14:5  10
4. Bobnice A⋌ 4 3 0 1  7:5   9
5. S. Poděbrady⋌ 5 3 0 2  6:6   9
6. M. Králové⋌ 5 2 1 2 15:15  7
7. Kněžice⋌ 5 2 0 3 17:12  6
8. Křinec⋌ 5 1 3 1  7:5   6
9. Vrbice⋌ 4 2 0 2  3:5   6
10. Hradčany⋌ 5 1 2 2  9:13  5
11. Sloveč⋌ 5 1 1 3  1:6   4
12. Budiměřice⋌ 5 0 2 3  7:12  2
13. Všejany⋌ 5 0 2 3  5:12  2
14. Křečkov A⋌ 5 0 2 3  5:17  2

IV. třída – skupina A

5. kolo: Stratov – Poříčany B 4:1 (1:1, Jírovský 2, Valášek, Jelínek – Roupec), Třebestovice – Stará Lysá 1:1 (0:1, Dobiáš – Černý), Kounice B – Tatce 7:2 (1:2, Rozumný 4, Liška, Veselý, Košata – Hoznauer, Veselý), Vykáň – Hořátev 3:2 (2:2, Kramář, Bajzík, Leggieri – Gašman, Novák), Drahelice – Kostelní Lhota B 1:5 (1:1, Otčenášek – Šťastný 4, Krátký), Přerov n. L. B – Chrást 4:1 (1:0, Prášil, Červák, Gaško, Fiala - Vyšata).

 1. Třebestovice⋌ 5 4 1 0 20:2  13
2. K. Lhota B⋌ 5 3 1 1 14:4  10
3. St. Lysá⋌ 5 3 1 1 13:4  10
4. Vykáň⋌ 5 3 1 1  8:7  10
5. Poříčany B⋌ 5 2 2 1  9:8   8
6. Chrást⋌ 5 2 1 2  7:7   7
7. Kounice B⋌ 5 2 0 3  8:13  6
8. Tatce⋌ 5 1 2 2  7:13  5
9. Přerov B⋌ 5 1 2 2  7:15  5
10. Stratov⋌ 5 1 1 3  6:9   4
11. Hořátev⋌ 5 1 1 3  5:10  4
12. Drahelice⋌ 5 0 1 4  5:17  1

IV. třída – skupina B

5. kolo: Vestec – Lipník 0:12 (0:8, Podroužek 3, Navrátil 3, Chumlen 2, Štěrba 2, Harant 2), Seletice – Chleby 4:0 (2:0, Buka 3, Olbert), Kamenné Zboží – Netřebice 8:0 (4:0, Syrový 3, Šonský 2, Jupa, Raichl, Dytrych), Hrubý Jeseník B – Straky B 5:1 (2:1, Rais 2, T. Jirouš, Z. Jirouš, Hájek – Holík), Všechlapy B – Žitovlice 0:1 (0:1, Malý), Bobnice B – Mcely 1:1 (0:0, Glas – Mareček).

 1. Hr. Jeseník⋌ 5 5 0 0 26:8  15
2. Lipník⋌ 4 4 0 0 33:1  12
3. Seletice⋌ 5 3 1 1 14:10 10
4. Kam. Zboží⋌ 5 2 3 0 17:6   9
5. Košík⋌ 4 3 0 1 10:11  9
6. Žitovlice⋌ 5 2 2 1  6:11  8
7. Mcely⋌ 5 2 1 2 16:15  7
8. Bobnice B⋌ 4 1 2 1  7:7   5
9. Straky B⋌ 5 1 1 3  8:13  4
10. Chleby⋌ 4 1 0 3  6:13  3
11. Netřebice⋌ 5 1 0 4  4:23  3
12. volno⋌ 0 0 0 0  0:0   0
13. Všechlapy ⋌ 4 0 0 4  7:14  0
14. Vestec⋌ 5 0 0 5  3:25  0

IV. třída – skupina C

5. kolo: Sány – Odřepsy 6:0 (4:0, Vorlíček 2, Kalina, Petrášek, Pelikán, L. Kalinec), Libice B – Záhornice 2:2 (1:2, Zdražil, Souček – Michálek 2), Dymokury B – Křečkov B 3:2 (2:0, Polák, Táborský, Bubeník – Jandura 2), Bohemia Poděbrady B – Žehuň 1:0 (0:0, Beran), Dlouhopolsko – Opolany 2:2 (0:0, Hingar 2 – Grolmus, Holman), Pátek B – Běrunice B 1:1 (1:0, Král – Kohoutek).

 1. Boh. Pdy B⋌ 5 5 0 0 19:3  15
2. Sány⋌ 5 3 1 1 15:4  10
3. Odřepsy⋌ 5 3 1 1 14:10 10
4. Běrunice B⋌ 5 3 1 1 11:8  10
5. Žehuň⋌ 5 3 0 2  7:6   9
6. Libice B⋌ 5 2 2 1  9:10  8
7. Záhornice⋌ 5 1 2 2  8:13  5
8. Dlouhopolsko⋌ 5 1 1 3  8:15  4
9. Opolany⋌ 5 1 1 3  5:15  4
10. Křečkov B⋌ 5 0 3 2  6:8   3
11. Dymokury B⋌ 5 1 0 4  7:13  3
12. Pátek B⋌ 5 0 2 3  9:13  2