Semice – Polaban 3:3

První velkou šanci v utkání zahodil ve 12. minutě Škarecký. O šest minut později uhodilo na druhé straně. Po krásné akci domácích střílel do prázdné branky Holan. Polabanu se podařilo vyrovnat těsně před koncem poločasu, kdy jeden z hostujících hráčů přehlavičkoval v souboji domácího gólmana a Bejda skóroval do odkryté branky.

Hned ve třetí minutě druhé půle si na Farkašův roh vyskočil semický dlouhán Bříza a poslal domácí do vedení. Domácí hráče toto vedení ukolébalo a přenechali aktivitu hostům, kteří měli velké množství šancí, ze nichž vytěžili dvě branky.

Domácí byli pod tlakem, ale zčistajasna se jim podařilo vyrovnat. Běžela 80. minuta, když z pětadvaceti metrů napřáhl semický záložník Bošina a jeho tvrdý projektil zapadl přesně k tyči Pokorného branky. Tato střela rozhodla, že si oba týmy body rozdělily.

Branky: 18. Holan, 48. Bříza, 80. Bošina - 44. Bejda, 60. Černohlávek, 65. vlastní. Rozhodčí: Šimůnek. ŽK: 3:1. Diváci: 300. Poločas: 1:1.

Semice: Zemánek - Kupka, T. Semecký, Bříza, Novák - Kapička, J. Semecký, Bošina, Farkaš (63. Koštíř) - Horejc, Holan.

Polaban: Pokorný - M. Novotný, Zemanec, Bouda, Navrátil (62. Havrda) - Škarecký, Bejda, Ott, Černohlávek - Mareš, Průcha (88. Havlík).