Litol – Semice 4:2

Úvod druhého poločasu rozhodl o tom, že všechny tři body zůstanou doma a litolští fotbalisté si tak připsali třetí vítězství nad hráči Semic.
Hned v páté minutě šli do vedení hostující fotbalisté, když se po riskantní rozehrávce domácího brankáře a zaváhání stopera Zikmunda prosadil Holan. Domácí odpověděli o pár minut později. Akci po pravé straně na jeden dotek rozjel Petrouš s Michalem Jarešem, který zatáhl balón k lajně a zpětnou přihrávkou našel na malém vápně Ježka, který propálil vše, co mu stálo v cestě. Poslední branka první půle padla ve 37. minutě a jejím autorem byl opět domácí snajpr Ježek. Nakopnutý balón z poloviny hřiště prodloužil na hranici šestnáctky a přeloboval Zemánka.

Druhý poločas začal festivalem šancí domácích. Při první velké příležitosti ještě selhal Sosnovský, který se prosmýkl semické defenzívě a jen těsně minul Zemánkovu svatyni. Další dvě šance již Litol využila. V 52. minutě zahrával trestný kop Bobek a jeho střílený centr ze třiceti metrů k překvapení všech skončil v hostující síti. O pět minut později se dokázal prosadit domácí záložník Černý, jenž utekl svému strážci a v souboji tváří v tvář s gólmanem Zemánkem si počínal na jedničku – 4:1.

Od této chvíle se hra často kouskovala a vyhecované derby přilévalo adrenalin do hlav aktérů utkání. V 68. minutě předvedl fantastický zákrok čerstvý otec v brance Litole Václav Rathouský, který vyškrábl na břevno hlavičku jednoho ze semických záložníků z bezprostřední blízkosti. O čtyři minuty později už udeřilo. Po křídle se litolskou obranou prodral Farkaš a téměř z brankové čáry předložil tutovku Horejcovi, pro kterého nebyl problém umístit míč do odkryté branky.

Ve zbytku utkání si domácí pohlídali cenné vítězství, když Semice zahrozily pouze ze standardních situací.

Branky: 17. Ježek, 39. Ježek, 52. Bobek, 57. Černý - 8. Holan, 72. Horejc. Rozhodčí: Schořovský. Bez karet. Diváci: 400. Poločas: 2:1.

Litol: Rathouský - Petrouš, Zikmund (80. Světlý), Ježek, Černý - Michal Jareš, Matěj Jareš, Bohdan (87. Čerych), Bobek - Hubač, Sosnovský.

Semice: Zemánek – Kupka (65. Hromadník), T. Semecký, Novák, Bříza - Koštíř, J. Semecký, Bošina (46. Janáček), Horejc (79. Novotný) - Holan, Farkaš.