Semice – Graffin Vlašim B 0:2

Vlašimská juniorka od začátku diktovala tempo hry a ve 28. minutě se dostala po Jandově krásné střele do šibenice do vedení. Jedinou šanci Semic měl v první půli Bůžek, ten ale při svém úniku zamířil jen do břevna.

Po přestávce se prosadil po individuální akci hostující Balšánek a Vlašim vedla 2:0. V závěru domácí otevřeli hru, což bylo vodou na vlašimský mlýn. Jenže přečíslení dva na jednoho, tři na dva a dvě sóla Vojtěcha Pohorského zůstaly nevyužity.

Branky: 28. Janda, 65. Balšánek. Rozhodčí: Chaloupka. ŽK: 2:3. Diváci: 150. Poločas: 0:1.

Semice: Zemánek – Kupka, T. Semecký, Bříza, Novák – Janáček, Bošina (73. Vorlíček), J. Semecký, Horejc – J. Bůžek (86. Roule), Neuhausel (65. D. Houška).

FC Graffin Vlašim B: Doleček – Havlíček, Šilhavý, Nešpor, Císař – Sedláček (80. J. Pohorský), Stibůrek (46. Borkovec), Balšánek, Černohlávek (70. V. Pohorský – Janda, Kacafírek.